Odpowiednio dobrane etui i szkło ochronne pomogą zachować twój telefon w idealnym stanie. Warto zakupić pokrowiec do telefonu już w pierwszych dniach użytkowania, aby uniknąć nieprzyjemności związanych z uszkodzeniami mechanicznymi. Nie ma nic gorszego, niż pierwsze zarysowania, jeszcze przed założeniem folii ochronnej... Jakich akcesoriów używać? Podpowiadamy!

  1. Na co zwracać uwagę, wybierając akcesoria?
  2. Najlepsze akcesoria do telefonów
  3. Gdzie szukać jakościowych akcesoriów?

Na co zwracać uwagę, wybierając akcesoria?

Jak już wspomnieliśmy, dobrze dobrane etui i szkiełko ochronne pozwolą zachować smartfona w dużo lepszej kondycji. Jeżeli korzystamy z takich akcesoriów już od pierwszych dni użytkowania telefonu, kiedy decydujemy się na jego sprzedaż po kilku latach, ściągając etui i folię ochronną, okazuje się, że aparat wygląda niemal tak samo, jak w dniu nabycia. Wniosek nasuwa się sam. Nie chodzi już tylko i wyłącznie o komfort użytkowania i bezpieczeństwo, ale i możliwość późniejszej odsprzedaży urządzenia w korzystnej cenie. 

Najlepsze akcesoria do telefonów

Wśród najbardziej polecanych akcesoriów znajdziemy pokrowce do telefonu w najróżniejszych wzorach i kolorach i tak zwane, etui pancerne. Chronią one smartfona między innymi przed skutkami uderzeń czy upadków na podłogę. Kolejnym nieodzownym elementem, o którym trzeba pomyśleć jest ochrona wyświetlacza. Wiele sklepów oferuje opcje dostosowane do określonego modelu, takie jak szkło do galaxy s20 ultra. Warto kierować się właśnie markami, ponieważ wówczas mamy pewność, że szkło będzie idealnie przylegało do całej powierzchni ekranu, a nie tylko do większości, jak ma to miejsce w przypadku uniwersalnych folii ochronnych. 

Gdzie szukać jakościowych akcesoriów?

W poszukiwaniu akcesoriów idealnych do telefonu można zaglądać do sklepów stacjonarnych, jednak to te internetowe zwykły oferować najatrakcyjniejsze oferty cenowe. Aby znaleźć to, czego szukamy, wystarczy wpisać dowolną frazę, np. z przedmiotem, jak etui do samsung galaxy s20 ultra, żeby uzyskać dostęp do licznych propozycji. W sieci, poza analizą cen, dobrze jest czytać opinie o sklepach. Nie każde cieszą się dobrą sławą. Niekiedy zdarza się, że sklep znacząco opóźnia wysyłkę produktów, co bywa bardzo frustrujące. 

Warto też zapoznawać się z opiniami zadowolonych klientów. Sklepy takie jak absorb dbają o jakość akcesoriów i satysfakcję klientów. W swojej ofercie mają najróżniejsze artykuły, od szkieł i pokrowców dla najróżniejszych modeli przez ładowarki i baterie do telefonów.