01271310banerszpieg

W ostatnim okresie nastąpił prawdziwy boom na ukryte kamery oraz sprzęt szpiegowski. Nawet w mediach o tym głośno! Postanowiliśmy razem z zaprzyjaźnionym sklepem internetowym monitoruj.pl przedstawić Wam jak działa i wygląda taki gadżet. Jednocześnie postanowiliśmy ogłosić konkurs, w którym będziecie mogli wygrać kamerę szpiegowską! Szczegóły na końcu artykułu!

Na rynku możemy znaleźć cały szereg sprzętu, który umożliwi nam ukryte nagrywanie zarówno obrazu, jak i dźwięku. Producenci prześcigają się albo w miniutaryzacji takiego urządzenia, albo w najbardziej wymyślnym kamuflażu. Weźmy na przykład kamerę, która jest nagrodą w naszym konkursie.

123013391Przedstawiamy Wam długopis Talitor 4GB! Na pierwszy rzut niczym nie różni się od eleganckiego długopisu. Co więcej, to naprawdę jest długopis! Można nim normalnie pisać, posiada nawet w komplecie 2 wymienne wkłady.

Tuż nad metalową spinką znajduje oko obiektywu kamery, jest ono niewiele większe niż główka od szpilki. Kto by pomyślał, że tak maleńkim obiektywem nagrać możemy wyraźny, kolorowy obraz! Dodatkowo kamera posiada wbudowany mikrofon, nagrywa więc także dźwięk.

Zastosowania takiej kamery są praktycznie nieograniczone. Można nagrywać kogoś jednocześnie pisząc na kartce, można nagrywać trzymając długopis w kieszeni koszuli, bawiąc się długopisem w ręku lub po prostu kładąc go na stole. Gwarantuję Wam, że nie wzbudzi on niczyich podejrzeń.

Ogromną zaletą tego sprzętu jest prostota obsługi. Aby zacząć nagrywanie wystarczy kliknąc w przycisk na końcu długopisu. Po nagraniu wystarczy rozkręcić go (tak, jak rozkręca się zwykłe pióro lub długopis) a zobaczymy wejście USB. Po podłączeniu go jak zwykłego pendrive'a od razu możemy zgrać filmiki na komputer.

Dla ciekawskich podamy nieco danych technicznych:

* kompresja video: AVI 352x288 * nagrywanie głosu * orientacyjna pojemność nagrań - do 30 godzin * wbudowany akumulator litowo-jonowy (czas pracy ok 2h) * USB 2.0 * wskaźnik LED * wymiary: 150 x 16 x 15mm * waga: 42g W ofercie sklepów można znaleźć całą masę innych tego typu urządzeń: kamera w czujce dymu, w czujce ruchu, imitująca śrubkę (można zamontować w meblu) oraz wiele innych. 07091512333 01181137spy_d_b 12180954aaa

A teraz czas na konkurs!

Konkurs jest niezwykle prosty - wystarczy wypełnić ankietę znajdującą się poniżej oraz wpisać adres mailowy. Z osób, które poprawnie wypełniły ankietę rozlosujemy kamerę szpiegowską Talitor 4GB! Zapraszamy! Loading...