Dziś ruszyła sprzedaż biletów na RE-ACT Fashion Show, wyjątkowy pokaz mody, który odbędzie się 5 czerwca na zakończenie Fashion Week Poland.

5 czerwca, podczas RE-ACT Fashion Show publiczność będzie miała okazję zobaczyć kreacje na wiosnę/lato 2010 zaprojektowane przez głównego projektanta LAC ET MEL, Gregora Clemensa. LAC ET MEL to marka świadoma ekologicznie, dlatego doskonale wpisuje się w ideę RE-ACT. Światowa premiera kolekcji projektanta, który uznany został przez brytyjską edycję Vogue za jednego z największych wizjonerów świata mody to gratka dla miłośników mody oraz wszystkich tych, którzy chcą wyprzedzać trendy.

W drugiej części gali publiczność zobaczy kreacje finalistów konkursu na najlepszą kolekcję recyklingową. Do czwartej edycji konkursu, wcześniej znanego jako ?Moda na recykling?, zgłosiło się ponad 330 projektantów. Jury w składzie: Gregor Clemens, Alexandra von Schledorn (Fashion & Design freelancer), Marek Straszewski (fotograf), Grzegorz Matląg (projektant), Agnieszka Kawala?Surma (projektantka, Young Polish Designers Foundation), Małgorzata Bałdowska (wizażystka), Izabela Łapińska (fotograf) wyłoniło już 20 finałowych kolekcji. Nazwiska finalistów dostępne są na stronie www.re-act.pl. Laureatów konkursu poznamy 5 czerwca.

Wieczór zakończy premiera filmu ?HOME. S.O.S. Ziemia? w reżyserii Luca Bessona i Yanna Arthusa-Bertranda. Będzie to wydarzenie wyjątkowe dla Łodzi, gdyż 5 czerwca, w Światowy Dzień Ochrony Środowiska, premiera filmu odbędzie się jednocześnie w 85 miastach na całym świecie, w tym w Paryżu na Polach Elizejskich. Pokaz filmu ?S.O.S. Ziemia? rozpocznie się o godz. 21:00 na rynku ?Manufaktury?.

Galę RE-ACT Fashion Show poprowadzi gwiazda i ambasadorka RE-ACT, Izabella Miko, aktorka znana z polskich oraz hollywoodzkich produkcji, a także z zamiłowania do ekologii. Gwiazda założyła nawet stronę internetową (www.ekomiko.com), gdzie znaleźć można praktyczne porady na temat ekologicznego stylu życia.

RE-ACT Fashion Show rozpocznie się w sali balowej andel's Hotel Łódź 5 czerwca o godz. 18:30. Bilety do nabycia w salonach EMPiK i sieci sprzedaży www.ticketonline.pl

Organizator imprezy ? agencja SBS Public Relations, serdecznie zaprasza. Przypominamy, że Futureblog ma zaszczyt być partnerem medialnym spotkania Re - act. Do zobaczenia w Łodzi! :) re_act-506a