3116019882_9772cd75e4_o

Francuska strona Mac4Ever poinformowała, że otrzymała informacje świadczące o spodziewanym niebawem odświeżeniu linii stacjonarnych komputerów iMac, a także MacBooka white.

Źródło wydaje się być o tyle wiarygodne, że to właśnie Mac4ever pierwszy ujawnił fakt implementacji czytników kart SD dla MacBooka Pro. Nie wiadomo jednak czy zmiany obejmą również wygląd komputera iMac, gdzie plotkuje się o możliwości zastosowania procesorów Intel Xeon. Dużo spekuluje się o zmianie wyglądu MacBooka white - ze względu na niską jakość top-case'a (o tak!!).

Według serwisu AppleInsider obie premiery mają odbyć się równolegle już w ciągu kilku najbliższych tygodni. Plotki mówią również o cenie najtańszego laptopa od Apple, która ma ulec jeszcze większej obniżce - aktualnie najniższy model MacBooka white kosztuje w USA 999 dolarów.

Ale to nie wszystko - możliwe, że Apple w najbliższym czasie przedstawi też nową Mighty Mouse z technologią Multi-Touch, a także nowy Apple Remote.

Czas wprowadzenia nowych modeli komputerów iMac i MacBook wydaje się jak najbardziej właściwy, czyli tuż przed okresem świątecznym. Jednak warto zaznaczyć, że powyższe informacje to tylko domysły.

źródło: MyApple