Technologia urządzeń branży kosmetycznej to nieustanny wyścig z czasem i rosnącymi wymaganiami klientów oraz właścicieli firm. Ideą postępu jest minimalizowanie przestrzeni zajmowanej przez wyposażenie salonów, unowocześnianie istniejących rozwiązań, a także promowanie produktów najwyższej jakości. Wiąże się to z poszukiwaniem opcji, pozwalających na stworzenie komfortowych warunków obsługi i zapewniających wygodę pracy wraz z wykreowaniem obrazu awangardowego, niebanalnego designu pracowni. Mobilny kombajn kosmetyczny to jedno z urządzeń, wpisujących się w obraz nowoczesnego salonu kosmetycznego. Spełnia kryteria wyposażenia postępowego i atrakcyjnego wizualnie. Wiele firm, decyduje się na zastąpienie szeregu urządzeń właśnie tym jednym, co pozwala na poszerzenie oferty, oszczędność czasu i miejsca.

Zalety kombajnu kosmetycznego

kombajn kosmetyczny

Mechanizm urządzenia jest prosty ? jeden aparat zastępuje kilka wybranych, oferując dodatkowe możliwości w postaci poszerzonej oferty zabiegów. Kombajn jest kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca. Dzieli się na kilka lub kilkanaście (w zależności od rodzaju urządzenia) segmentów, które mogą pracować razem lub oddzielnie. Jest to idealne rozwiązanie dla niewielkich firm, które chcą oferować klientom poszerzony pakiet zabiegów, a nie mogą sobie na to pozwolić, ze względu na ograniczoną powierzchnię użytkową salonów. Jakość zabiegów z wykorzystaniem kombajnu jest wysoka. Klienci mają dostęp nawet do zaawansowanych usług, na miarę najnowocześniejszych technik kosmetycznych. Dużą zaletą urządzenia jest jego ciekawy design ? atrakcyjny i elegancki. Osoby korzystające z mobilnych kombajnów cenią łatwość obsługi oraz brak problemów z utrzymaniem w czystości. Wbudowany system dezynfekujący daje gwarancję higieny i bezpieczeństwa. Aparat można dopasować do konkretnych wymagań salonu ? za pomocą wymiennych części (dysze, głowice, rękojeści). Komfort pracy z urządzeniem zapewniają również energooszczędne lampy ledowe.

Zabiegi z wykorzystaniem kombajnu

Lista usług, które można wykonać współpracując z produktem jakim jest kombajn kosmetyczny mobilny jest długa. Dostępne są podstawowe, najpopularniejsze zabiegi, takie jak masaż czy oczyszczanie skóry. Zaawansowany pakiet obejmuje również m.in. mezoterpię, ozonoterapię, aromaterapię, mikrodermabrazję, sonoforezę, masaż próżniowy, waponizację i wiele innych modnych i skutecznych procedur pielęgnacji. Na rynku znajduje się cała gama urządzeń, z różnymi pakietami dostępnych opcji. Porównując poszczególne oferty, znaleźć można kombajn idealnie dopasowany do charakteru działalności oraz potrzeb konkretnego salonu.