artykul-roku

Rok 2008 odszedł już do czasu przeszłego, przed nami rok 2009 - pełen wyzwań i nowych wydarzeń. Cała redakcja Futurebloga jest w pełnej gotowości aby przez cały rok dostarczać Wam informacji o najnowszych zielonych technologiach, nowych inicjatywach, gadżetach i designie. Postaramy się, aby nasze artykuły były jeszcze ciekawsze i bardziej rzetelne.

Ale wróćmy jeszcze na chwilę do roku poprzedniego. Jesteście ciekawi, które z naszych artykułów cieszył się u Was największą popularnością? Mam nadzieję, że tak, ponieważ przygotowaliśmy dla Was TOP 10 2008 roku! :)

breathing-earth1120508_eyeborg_400xkominekkundighuts2ksn-sg

A teraz przyszedł czas na "wielką trójkę"! Do trzeciego miejsca walka między artykułami toczyła się łeb w łeb, decydowały naprawdę pojedyncze kliknięcia. Natomiast te 3 artykuły, które za moment Wam przedstawię, zostawiły konkurencję daleeeeko w tyle. Wszelkie nasze oczekiwania przeszła popularność artykułu z miejsca 1. który czytany był przez Was niemal 2000 razy i to w ciągu bardzo krótkiego okresu! Ale koniec trzymania Was w niepewności, oto pierwsza trójka!

helix2ziemia