Drogie panie, Futureblog pamięta o was. Mając na uwadze potrzeby kobiet i ich oczekiwania względem naszego serwisu postanowiliśmy napisać artykuł specjalnie dla was. Wybór tematu nie był trudny, w końcu "diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety", więc słów kilka o biżuterii jest więcej niż wskazane. Tym bardziej, gdy okazuje się, że poza funkcjami estetycznymi, prezentowane przez nas precjoza,  posiadają walory muzyczne. Tak więc, przedstawiamy zestawienie najciekawszych ozdobnych odtwarzaczy MP3.

Koncept minimalistyczny

Pierwszy odtwarzacz, o jakim będzie mowa, najbliższy jest jubilerskim stereotypom. Proste, pozłacane bransoletka i dwa kolczyki, to przykład klasycznej elegancji połączonej z funkcjonalnością. W prawdzie nie wiem jak projektantka - Lee Won-jun chce zmieścić w ich wnętrzu całą muzyczną aparaturę, ale po obejrzeniu aparatu fotograficznego wielkości paznokcia, skłonny jestem uwierzyć, że może jej się udać.\

Bransoletka iBangle

Powstały na fali Applemanii projekt, wyszedł spod pióra Gopinath'a Prasana. Najciekawszym rozwiązaniem tu zastosowanym jest sterowanie odtwarzaczem, za pomocą trackpada. Poza tym urządzenie jest aluminiowe i doskonale wpisuje się w i iPodowy design.

Odtwarzacz iRiver N10 - muzyczny wisiorek

Pierwszy z prezentowanych przez nas konceptów, który doczekał się realizacji. Od początku gadżet lansowany był jako stylowy wisiorek z funkcją odtwarzania muzyki. Obecnie kupić go można w kilku wersjach kolorystycznych, za ok. 400 zł. Sporo, ale w końcu to 2 w 1.

Samsung YP-S2 - stylowy kamień grający

Samsung pozazdrości iRiver muzycznej biżuterii i stworzył własny grający wisior. YP-S2 ujmuje przede wszystkim połączeniem prostoty i elegancji. Ogólnie dobry efekt psują niestety toporne słuchawki. Cóż, nie można mieć wszystkiego. Za to urządzenie jest tanie - ok. 60 zł i posiada wydajną wbudowana baterię - do 10 h grania.

Elegancka biżuteria od Iriny Fomnich

Rosyjska projektantka stworzyła na prawdę stylowa bransoletkę, która zachowuje wszelkie obecnie panujące w modzie trendy. W zestawie są dodatkowo kolczyki pełniące funkcję słuchawek. W takiej biżuterii nie wstyd pokazać się na imprezie.

"Krystaliczna" jakość dźwięku

Było o diamentach we wstępie i co, nikt nie wierzył, że się pojawią a tu proszę! No dobra, to tylko kryształ górski, ale mimo to, odtwarzacz Fung Ming Industrial Limited, wygląda wspaniale. Oby tylko jakość jego wykonania nie była "chińska".

Telefon w bransoletce

Gdyby James Bond był kobietą z pewnością korzystałby z tego gadżetu. Zaprojektowana przez Tao Ma bransoletka w kilka sekund transformuje się w telefon komórkowy, oczywiście z funkcja odtwarzacza MP3 i słuchawkami w zestawie.

źródło: techfemina