hydroponic-garden_dergt_58-1

Przyzwyczailiście się już do pomidorów bez smaku? Uwierzcie, że po tygodniowym pobycie w Niemczech dostrzeżecie, czy też poczujecie, niepowtarzalny smak naszych warzyw :) Z tej prostej przyczyny, że tam wszystko smakuje tak samo. A mięsa najlepiej nie dotykać. Chyba trochę przesadziłam. Jeśli kiedykolwiek myśleliście o własnej, małej hodowli, a grzebanie w ziemi albo was nie bawi albo nie jest wam obce, to właśnie macie okazję zapoznać się z nowym gadżetem, który okazuje się być bardzo pomocny w wyhodowaniu własnej np. sałaty.

Hydroponic Garden to innowacyjny pomysł na wyhodowanie małych warzyw bez konieczności używania nawozów i gleby. Jedną z zalet jaką oferuje jest mobilność, dzięki której pojemnik możemy ustawić tam, gdzie chcemy. Rośliny zostają zaopatrzone w wodę i substancje odżywcze poprzez szczeliny umieszczone w obudowie. Dodatkowe napowietrzanie wody powoduje, że nasze zielonki dostają dobrze natlenioną pożywkę.

hydroponic-garden-1_gbxeh_58

Ale czy w celu wyhodowania własnych warzyw jest nam niezbędnie potrzebny hydroponic garden? Ja np. wolałabym pobawić się w ogródku. Niestety nie mam takiej możliwości, ponieważ nie posiadam ogrodu. Ale jakoś sam ten koncept nie bardzo mnie zachęca. źródło: thedesignblog