Z przyjemnością informujemy, że Futureblog objął patronat medialny nad spotkaniem GreenCamp. 441

GreenCamp to nieformalne spotkanie przedstawicieli branży internetowej (agencje interaktywne, informatycy, specjaliści ds. ePR etc.) i branży ?zielonej? (NGO, firmy promujące rozwiązania proekologiczne etc.). Służy ono wymianie doświadczeń i zapoznaniu się z praktycznymi zastosowaniami internetu w działaniach ekologicznych. Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów i pozyskania partnerów do swoich projektów.

Uważamy, że będzie to idealna okazja do podzielenie się naszymi dotychczasowymi doświadczeniami oraz nauczenia się wielu rzeczy od innych. Wszystko to na pewno przyczyni się do poszerzenia siły rozgłosu zielonych inicjatyw w internecie.

Jakie rozwiązania internetowe mogą być przydatne dla branży ekologicznej? Jak stworzyć wizerunek organizacji ekologicznej za pomocą narzędzi internetowych? W jaki sposób doświadczenia branży IT mogą być przydatne dla organizacji ekologicznych? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas GreenCampu, który odbędzie się we Wrocławiu 23 października.

Zaproszeni prelegenci wymienią się wiedzą, która umożliwi wspólne działania obu środowisk. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza znajdującego się na stronie http://biznes20.pl.

Organizatorami spotkania GreenCamp są: Biznes 2.0, Divante, Fundacja Ekorozwoju FER, Internet Designers i Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału. Ci, którzy nie będą w stanie dotrzeć, będą mogli przeczytać naszą relację. :)