3489921251_86b7b7e411 Uparłam się na temat tych szczepień, ale ponieważ śledzę temat bardzo uważnie to rzecz jasna, chcę się tym z wami podzielić. Moi znajomi wrócili niedawno z wakacyjnego pobytu w Stanach. Ku braku mojego zdziwienia przyznali, że większość Amerykanów albo w ogóle nie słyszała o świńskiej grypie albo "obiło im się o uszy".  Tymczasem sprawa z przymusowymi szczepieniami nabiera tempa.

STANY ZJEDNOCZONE. Amerykański Senat jednogłośnie zatwierdził, już od 2008 roku czekającą na zatwierdzenie ustawę nr 2028, upoważniającą Gubernatora Stanu i Komisarza ds. Zdrowia, do podjęcia wszelkich ?niezbędnych? działań, mających na celu dbałość o tzw. dobro publiczne, w każdej sytuacji ?pilnej potrzeby medycznej zdrowotnej? (medical emergency).

Ustawa upoważnia władze stanowe do używania sił porządkowych (Policji i Wojska) w celu:

- wchodzenia do wszelkich budynków publicznych i firm,
- wkraczania bez specjalnego pozwolenia do wszelkich prywatnych posiadłości i mieszkań,
- poddawania każdego kwarantannie (czytaj: izolacji), także w celu umożliwienia podawania szczepionek (nawet siłą).

Ustawa uwalnia też personel medyczny od wszelkiej odpowiedzialności prawnej (!).

Osoby odmawiające szczepienia, kwarantanny, czy też innych zaleceń władz i personelu medycznego, wynikających z tej ustawy, będą karane karą do 1000 dolarów dziennie i 30 dni aresztu.

Link do ustawy: http://www.mass.gov/legis/bills/senate/186/st02/st02028.htm

FRANCJA. Ujawniony został wewnętrzny dokument opisujący dokładne plany i zarządzenia związane z przymusowymi szczepieniami całej ludności Francji na terenie specjalnych ośrodków szczepień, począwszy od 28 września br. Datowany na 21 sierpnia jest podpisany przez Ministra Zdrowia Rosaylne Batchelot-Narquin i Ministra Spraw Wewnętrznych i Zewnętrznych Terytoriów Brice Hortefeux. Jest zaadresowany do szefów francuskich stref bezpieczeństwa, prefektur nadzorujących policję i żandarmerie, prefektów departamentów oraz dyrektorów regionalnych szpitali.

19-stronicowy dokument opisuje systematyczne szczepienia całej ludności Francji od października br. do stycznia 2010 r.

W każdym regione zostaną ustalone odpowiednie placówki bezpieczeństwa, które posłużą jako ?centra szczepień?. Na stronie 3 jest zarządzenie, że żaden z ośrodków medycznych nie powinien służyć jako takie centrum. Lekarze nie będą odgrywać roli podczas szczepień. Dzieci zostaną zaszczepione przez specjalne zespoły, które będą jeździć po szkołach. Największe centra szczepień o wysokim bezpieczeństwie (fonctionnement renforce) będą mogły szczepić do 2100 pacjentów dziennie.

Nie ma osobnego rozkazu, że szczepienia mają być przymusowe, ale jest zastrzeżenie, że każda osoba w kraju bez wyjątku ma być zaszczepiona. Dane z zakładów ubezpieczeń zostaną użyte w celu pewności, że każdy otrzyma toksyczną szczepionkę na ?świńską grypę?.

Rząd francuski kupił juz 94 miliony szczepionek od firm takich jak Baxter, GSK, Novartis i Sanofi. Zgodnie z regulaminami USA i UE szczepionki firm GSK i Novartis są bronią biologiczną i zawierają niebezpieczny skwalen. Baxter został nakryty na celowym zanieczyszczeniu materiału szczepionek żywym wirusem ptasiej grypy w lutym w celu rozpętania światowej pandemii. Zgodnie z oświadczeniem samego rzecznika Baxtera wirus został dostarczony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Dyrektorzy firm Baxter, Novartis i GSK są na kluczowych pozycjach wradzie doradczej dla WHO, która to w lipcu zaleciła przymusowe masowe szczepienia, które mają przynieść dochód 50 miliardów dolarów dla firm farmaceutycznych.

Z uwagi na podniesienie przez WHO 11 czerwca stopnia zagrożenia pandemią do 6, świat został podporządkowany militarnemu prawu zgodnie z Międzynarodowym Regulacjom Zdrowia WHO, które zostały podpisane przez wszsystkie państwa będące członkami w 2005 roku. WHO, ONZ, Baxter i inne firmy farmaceutyczne są połączone z dynastiami Rockefellerów, Rotshildów i innych rodzin, które chcą uzyskać z masowych przymusowych szczepień korzyści materialne i polityczne.

Odkryte przez Patricka Jordana zapiski WHO jeszcze z 1972 roku, wyjaśniają w jaki sposób można zabijac ludzi szczepionkami ? osłabiając ich system immunologiczny, infekując ciała wirusami, a następnie powodując rozległą reakcję zapalną.

Link do dokumentu w formacie pdf: http://www.sante-jeunesse-sports.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

Źródło: Grypa666

wolne media