W zgodzie z naturą nawet w kuchni

W tym przypadku miałem dylemat – czy to jeszcze design, czy już nauka i ekologia. Niektóre wynalazki projektantów, mimo że są banalnie proste, wprawiają w zachwyt i zmuszają do odwiecznej refleksji – „Czemu ja na to nie wpadłem?! Przecież to jest genialne!” Na szczęście mamy jeszcze zdolnych projektantów, którzy robią to za nas.

Jeśli połączymy suszarkę do naczyń z doniczką na kwiatek wyjdzie nam… Fluidity, czyli niezwykle ciekawe i genialne w swej prostocie proste urządzenie. Z jednej strony możemy normalnie suszyć umyte przed chwilą naczynia, z drugiej zaś hodować kwiaty – świetne połączenie i sposób wprowadzenia życie do kuchni.

 

Ociekająca z talerzy woda spływa specjalnymi kanałami na dno urządzenia, skąd pobierana jest przez rośliny. Oczywiście doniczki mogą być w każdej chwili wyjęte, a suszarka umyta lub napełniona wodą. Swoją drogą wystarczy regularnie myć naczynia, aby rośliny rosły zdrowo. Podoba Wam się takie rozwiązanie w kuchni?

 

Źródło: DesignLibero

Podobne wpisy
Obecnie, jedną z najbardziej popularnych diet, jest tak zwana dieta sokowa. Na czym polega i
Czasami chcemy po prostu przekazać wiadomość. Innym razem, dzięki planom jakiegoś geniusza marketingu, jesteśmy zmuszeni
Śmierć to wciąż największa zagadka - co dzieje się później? Czy śmierć jest ostatecznym końcem
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Jeden komentarz dotyczący “W zgodzie z naturą nawet w kuchni”

  1. Natalia powiedział:

    Faktycznie pomysł jest genialny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*