Piękno wykrzesane z odpadów

Prawdopodobnie każdy z nas miał do czynienia ze starymi, zużytymi płytami CD i DVD. Co z nimi robiliśmy? Większość osób wyrzucała do kosza, niektórzy łamali lub rzucali oglądając jak rozpryskują się na setki kawałków w zetknięciu z betonem. Ale czy to jedyne sposoby na ich wykorzystanie po zużyciu?

Jak się okazuje niektórzy mają ogromną wyobraźnię wspomaganą przez jeszcze większy talent i zdolności manualne. Jedną z takich osób jest Sean Avery, który ze zużytych płyt CD i DVD potrafi stworzyć prawdziwe cuda. Zamiast pisać o tym w nieskończoność wystarczy popatrzeć na zdjęcia rzeczy stworzonych przez zdolnego projektanta.

 

Ze swojej strony dodamy tylko, że wszystkie rzeźby zostały wykonane z połamanych i pociętych płyt CD i DVD, które zostały ze sobą połączone za pomocą kleju. Naprawdę jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dokładności i skomplikowania poszczególnych rzeźb. Zazdrościmy talentu i gratulujemy niezwykłej wyobraźni!

 

Projektant: Sean Avery

Podobne wpisy
Rynek światowy rozwija się dzisiaj bardzo dynamicznie, dlatego też nie brakuje na nim produktów nowoczesnych
Obecnie, jedną z najbardziej popularnych diet, jest tak zwana dieta sokowa. Na czym polega i
Czasami chcemy po prostu przekazać wiadomość. Innym razem, dzięki planom jakiegoś geniusza marketingu, jesteśmy zmuszeni
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

4 momentary dotyczących “Piękno wykrzesane z odpadów”

 1. Agata powiedział:

  Dokladnie wszystko mozna wykorzystać ponownie tylko potrzeba troszkę wyobraźni 😉

 2. Krzysztof T. powiedział:

  Bardzo dobre wykonanie. Jakbym zobaczył coś takiego postawionego w parku to bym nie był pewny, czy to rajski ptak, przypadkowa mutacja czy może pokemon 😉

 3. Paulina powiedział:

  Cudowne!

 4. Tomek powiedział:

  Dobry przykład na to, że można zrobić coś z niczego. Szczególnie robi wrażenie porażająca wręcz precyzja wykonania, duże brawa dla twórcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*