Jedziesz na wakacje? Martwisz się co będzie się działo z Twoim domem kiedy Cię nie będzie? A może chciałbyś zobaczyć kto się kręci po Twojej posesji podczas gdy Ty ciężko pracujesz? Jest na to rozwiązanie! Proste, niedrogie, wygodne - gdziekolwiek jesteś możesz zobaczyć co się dzieje w Twoim domu lub firmie. Jak?

253

Monitoring! Tak, wiem.. większość z Was źle kojarzy tą nazwę. Wszyscy słysząc monitoring myślimy o dużych kosztach, brzydkiej instalacji, skomplikowanym sprzęcie absolutnie nieprzyjaznym klientowi. Ale to już na szczęście przeszłość, mamy w końcu XXI wiek!

Idealnym przykładem na to, jak łatwo możemy w tej chwili mieć kontrolę nad naszą własnością są gotowe zestawy Włącz i Monitoruj. Są to nowoczesne zestawy przeznaczone dla klienta prywatnego, a nie dużych firm z ogromnym systemem monitorującym. Co zyskujemy? Za niewielką cenę mamy profesjonalny sprzęt, dwutygodniowe archiwum nagrań razem z audio, montaż jest tak prosty, że bez problemu robimy to sami. Wystarczy godzina czasu i już wszystko działa.

laptop-beach

Dla mnie najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest nadążanie za aktualnymi trendami i wymaganiami. Dziś już nie ma miejsca na toporny sprzęt analogowy, jakieś stare monitory przemysłowe i Bóg wie co jeszcze. Dziś każdy z nasz chce ładnego, prostego urządzenia, które możemy obsłużyć na komputerze i żeby działało przez Internet. I właśnie to dają nam te zestawy, co jest ich ogromnym plusem. Jak chcę zobaczyć co się dzieje w moim domu, to wchodzę w Firefoxa i oglądam! Jak chcę wiedzieć co za cham porysował mi samochód, to w komputerze przeglądam archiwum, znajduję winnego, nagrywam obraz na płytę CD i idę na policję. Proste.

1192354940_22

Kamery i tak będą niedługo obecne w każdym domu. Już dziś istnieją firmy zajmując się budowaniem tzw. inteligentnych domów, w których zintegrowane systemy zarządzają wszystkim dzięki własnie kamerom, sensorom, czujnikom ruchu itd. Nikt po prostu dotąd nie wpadł na pomysł, że nawet tak skomplikowaną rzecz jak monitoring, można zrobić w sposób prosty i przystępny i właśnie to wyróżnia Włącz i Monitoruj. 

Szczegóły, cenę oraz zakupy można zrobić pod tym linkiem. 

Źródło: monitoruj.pl