Przez życie z komputerem iść! Oto motto prawdziwego techniomaniaka. Przychodzi jednak taki moment, że nawet najbardziej "odpicowany" komputer przestaje wystarczać. To niezawodny znak, że czas rozejrzeć się za "drugą połówka jabłka". A gdy już znajdziemy ta jedną jedyną i upewnimy się że to właśnie ona, przychodzi ten frapujący moment zaręczyn. Jednak i w tak dramatycznych chwilach technomaniak nie zapomina o swoich korzeniach! Przedstawiamy więc zestawienie najciekawszych propozycji pierścionków zaręczynowych.

Muzyczna biżuteriaPierścionek z projektorem

Pierścionek ten sprawi że twoja narzeczona będzie miała cię zawsze pod ręką (dosłownie). Zamiast szlachetnych kamieni w oczku pierścienia znajduje się soczewka, zaś z drugiej strony pierścionka, wasze wspólne zdjęcie. Gdy skierujesz na nie światło, obrączka wyświetli tą scenę w powiększeniu.

Pierścień USB

Niestety nie daje on władzy nad wszystkimi portami USB świata, ale za to jak super wygląda!

Pierścienie Ethernet

Zestaw dla dwojga, więc pasuje raczej na obrączki ślubne. Jedna z nich posiada gniazdo, a druga wtyk Ethernet. Czy może być piękniejszy symbol idealnego dobrania?

Przypominajka

Opcja raczej dla mężczyzn, gdyż to właśnie oni mają najczęściej problem z rocznicami. Pierścień ten ocalić może wasze małżeństwo, gdyż w odpowiednim momencie zaczyna grzać, przypominając o dorocznej wizycie w kwiaciarni.

Pierścień Google

Wyglądem nie zachwyca, ale za to pozwala być na bieżąco z internetem. Posiada wyświetlacz, na którym znajduje się liczba odpowiedzi na zapytanie w google o imię twojej ukochanej. Prezent dla próżnych.

Diamentowe USB

Pod kryształem Swarovskiego ukrywa się w pełni funkcjonalna pamięć USB, pozwalająca przechowywać pamiątki wspólnie spędzonych chwil.

Muzyczny pierścień

Pewnie gdyby grał powiedzielibyście , że kicz. Na szczęście nic z tych rzeczy. Robiony na zamówienie, posiada wycięty zapis waszej ulubionej melodii w formie fali dźwiękowej.

źródło: techfemina

P.S.: Futureblog nie ponosi odpowiedzialności za reakcję narzeczonych obdarowanych powyższymi precjozami.