Projektowanie pokoju dziecięcego może przynosić tyle samo radości i satysfakcji, co wątpliwości. Należy bowiem odpowiednio wyważyć walory funkcjonalne zebranego wyposażenia z jego aspektami estetycznymi. Krótko mówiąc ? musi być ładnie, ale praktycznie. Jednym z elementów, który spotka się z aprobatą latorośli są naklejki na ściany. Przy bliższym zapoznaniu się z tematem, pokochają je także dorośli. Dlaczego? Z prostego powodu, pozwalają na tanią i efektowną metamorfozę wnętrza bez konieczności przeprowadzania żmudnych remontów. A gdy tylko się znudzą, z łatwością można je ściągnąć i wybrać inny motyw.

Trwałość, różnorodność i łatwość montażu

Naklejki na ścianęDzięki naklejkom na ścianę można z łatwością udekorować dziecięcą przestrzeń, tak aby w jak najlepszym stopniu odpowiadała ona osobistym preferencjom. Jest to przydatne szczególnie przy dorastających dziewczynkom, które jednego dnia zafascynowane wróżkami i księżniczkami, za jakiś czas zmieniają swoje upodobania na zwierzątka. Jako, że nalepki można z łatwością ściągnąć, personalizacja pokoju pociechy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Jako, że w sprzedaży znajdziemy szereg różnorodnych wzorów, dobór odpowiedniego nie będzie stanowił najmniejszej trudności. Co więcej, naklejki na ściany nie nastręczą problemu w montażu. Nie potrzebują bowiem ani specjalistycznych narzędzi, ani wybitnych umiejętności. Można je przyklejać na dowolnie wybranych gładkich powierzchniach. Inwestując w produkty wysokiej jakości, możemy być pewni, że będą zdobić pokój naszego dziecka nawet przez 5 lat!

W wersji klasycznej...

Największą popularnością na rynku cieszą się stickery o płaskiej, błyszczącej powierzchni, których zakup nie stanowi nadmiernego obciążenia, gdyż są tanie (szczególnie tutaj: https://wally.com.pl/i59,naklejki-na-sciane.html). Innym, choć mniej wybieranym rozwiązaniem są naklejki na ścianę z filcu. W klasycznej odsłonie, dostępnej w wielu wzorach i kolorach, spodobają się dzieciom w każdym wieku. Spośród dostępnej oferty coś idealnego znajdą dla siebie zarówno chłopcy i dziewczynki, jak również dorastający nastolatkowie. Postacie z bajek, słodkie zwierzątka, kwiaty, alfabet, a także tabliczka mnożenia czy mapy świata.

... i trójwymiarowej

Odpowiedzią dla klasycznych naklejek na ścianę są te o trójwymiarowej postaci. Z racji swojej formy, zmieniają aranżację całego pokoju w bardziej ożywczą. Odstające skrzydełka motylków sprawiają wrażenie, jakby miały odfrunąć, zaś płatki kwiatów, jakby poruszone podmuchem wiatru, imitują postać wiosennej, letniej łąki.