Dzieci uwielbiają najróżniejsze zabawy ze swoimi rówieśnikami oraz rodzicami. Z tego powodu powinniśmy zadbać o to, aby poświęcać im jak najwięcej uwagi i wolnego czasu. Zabawki Janod pozwalają dziecku na poznanie praw fizyki oraz świata, w jakim się znajdują. Warto pamiętać, że dzieci uczą się poprzez zabawę szczególnie w okresie najmłodszych lat, dlatego już wtedy powinniśmy zadbać o to, aby mogły swobodnie rozwijać swoje zdolności manualne. Ma to dla nich bardzo istotne znaczenie, które zaprocentuje w dorosłym życiu.

Nauka kreatywnego i twórczego myślenia

drewniane zabawkiWysokiej jakości materiały, z którego wykonane są zabawki Janod, umożliwiają kreatywne spędzanie wolnego czasu. Wszystko dlatego, że ich konstrukcja została tak zaprojektowana, że na każdym etapie zabawy malec zobowiązany jest do dokładnego przeanalizowania kolejnego kroku. W istotnym zakresie przyczynią się do rozwoju takich umiejętności, jak zręczność, koordynacja ruchowa, rozróżnianie kolorów i kształtów, zdolności manualne czy naukę samodzielnego poruszania się. Wspólnie spędzony czas na wszelkiego rodzaju układankach to z kolei doskonały trening pamięci, ale również kształtowanie umiejętności logicznego myślenia.

Solidne i trwałe wykończenie ? Inwestycją na lata

Zabawki Janod są produkowane z naturalnych, ekologicznych materiałów, które są w pełni bezpieczne dla małego użytkownika. Co więcej, wyróżniają się wysoką wytrzymałością i odpornością, dzięki czemu z powodzeniem posłużą na długie lata ? również dla kolejnych pokoleń!

Inspiracją do ich stworzenia była nauka, która jest jednocześnie zabawą. Niektóre z nich oswajają smyka z używaniem podstawowych narzędzi, takich jak młotek, z tą różnicą, że nie zrobią mu krzywdy. Równie ciekawym rozwiązaniem są magnetyczne puzzle, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Stanowią bowiem jedną z najciekawszych i najbardziej wciągających zabaw dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Janod to produkty stworzone głównie z drewna, których walory wizualne przykuwają uwagę niejednego smyka.