Przywykliśmy do tego, że wybierając użytkowe meble do biura, czy domu, kierujemy się rozmaitymi normami oraz oczekiwaniami. Tymczasem coraz częściej znaleźć można produkty takie jak stół Fano ? wygodne w każdym wnętrzu, dostosowane do użytkowości na co dzień czy też podczas biurowych narad. Trzeba tylko odpowiednio dostosować wygląd stołu do tego, czego od niego oczekujemy.

W biurach zazwyczaj sprawdzają się stoły duże, wygodne do konferencji dla kilku osób. W domach niejednokrotnie również potrzebujemy produktów większych rozmiarów, dlatego też stół Fano będzie doskonale spełniał większość z naszych oczekiwań. Sprawdźmy, w jakich zestawieniach dekoracji wnętrz taki stół sprawdzi się zdecydowanie najlepiej oraz gdzie znajdzie swoje zastosowanie.

stół fanoDlaczego pasuje wszędzie?

Istnieje wiele aspektów, które sprawiają, że stół Fano wydaje się atrakcyjną alternatywą zarówno dla osób poszukujących estetycznego stołu do domu, jak i dla tych, którzy chcą gustownie urządzić swoje biuro. Stół taki można znaleźć np. w sklepie https://aropos1.pl/ser-pol-3-stol-fano.html.  Podstawową cechą tego stołu jest jego wygląd. Cała konstrukcja oparta jest na pojedynczym słupku, który pozwala przy stole zgromadzić sporo osób, co jest przydatne tak przy wspólnych obiadach, jak również i przy konferencjach czy szkoleniach w firmie. Metalowe elementy wykończeniowe połączone ze szkłem wyglądają nowocześnie i elegancko, a dobranie do nich odpowiednich dodatków sprawi, że będziemy mogli stworzyć taki wygląd stołu, który spełni nasze oczekiwania względem harmonii z danym wnętrzem.

Rozmiar ma znaczenie

Cechą, która sprawia, że stół Fano rozpatrywany jest zarówno jako idealny mebel do wnętrza, jak i i stół do biura, jest przede wszystkim rozmiar blatu. Stół ten dostępny jest w kilku różnych opcjach wielkościowych, jeśli chodzi zwłaszcza o szerokość blatu, dzięki czemu możemy wybrać stół większy np. do pokoju konferencyjnego, zaś mniejszy do jadalni czy salonu. Wiele osób obawia się jednak, ze w krok za dużym blatem idzie również zbyt wielka powierzchnia, którą stół zajmuje w przestrzeni. Tymczasem stół Fano, z uwagi na swoją wyjątkową konstrukcję i fakt, że nie posiada tradycyjnych nóg, jest doskonały nawet do przestrzeni zaprojektowanej w nietypowy sposób. Wygodny blat wystaje znacznie ponad podtrzymujący go słupek, dzięki czemu gwarantuje wygodę przy wsuwaniu krzeseł, nawet jeśli siądzie przy nim więcej osób. Z drugiej strony jest on na tyle stabilny, że nie trzeba obawiać się przypadkowego potrącenia blatu i wywrócenia stojących na nim rzeczy. To powoduje, że stół ten doskonale sprawdza się w najróżniejszych okolicznościach.