Co prawda firma Microlab nie jest tak popularna w świecie muzyczno-komputerowej rozrywki jak Logitech czy Creative, ale w zamian oferuje naprawdę ponadprzeciętną jakość dźwięku za rozsądne pieniądze. Kolejnym dziełem firmy są przenośne głośniki o nazwie MD 112. Tym razem mamy do czynienia z ciekawie wyglądającym urządzeniem w kompaktowej obudowie z całym zastępem ciekawych funkcji multimedialnych.

 

Głośniki są bardzo praktyczne i świetnie sprawdzą się w podróży, a oprócz tego posiadają wbudowane radio FM oraz czytnik kart pamięci SD. Dużą mobilność zawdzięczamy wbudowanemu akumulatorowi, zaś ciekawym dodatkiem jest poręczna smycz, dzięki której przymocujemy głośniki np. na nadgarstku lub przy torbie. Źródłem dźwięku może być nie tylko notebook czy PC, ale również telefon komórkowy lub odtwarzacz plików MP3/MP4.

 

Jeśli jednak nie mamy pod ręką żadnego urządzenia, a w kieszeni poniewierają się karty pamięci, dzięki funkcji odtwarzania plików audio właśnie z kart SD, głośniki mogą działać samodzielnie. Oprócz tego wbudowane radio FM pozwala zachować automatycznie nawet do 20 stacji. Jakby tego było mało, głośniczki mogą również służyć za komputerowy czytnik kart pamięci. Doprawdy imponujące, małe urządzenie, które mieści się w kieszeni.

Źródło: Microlab