techshowlogo

Z przyjemnością informujemy, że Futureblog objął patronat medialny nad spotkaniem TechShow, którego najbliższa edycja odbędzie się już 13 stycznia 2009 roku w Poznaniu w Hotelu Sheraton! Będziemy na bieżąco informować Was o najnowszych informacjach związanych z tym wydarzeniem, będziemy uczestniczyć w samym spotkaniu gdzie przeprowadzimy ciekawe wywiady, zrobimy zdjęcia a na koniec zdamy Wam z tego obszerną relację!

Czym jest TechShow? Jest to spotkanie, na którym prezentowane będą najnowsze technologie, które jeszcze niedawno pozostawały jedynie w sferze konceptów i designów, a obecnie wchodzą na rynek i zrewolucjonizują nasze codzienne życie.

Jak czytamy na stronie organizatorów "Prezentujemy nowe trendy technologii IT i ich biznesowe zastosowania. Chcemy udowodnić, że cały czas pojawiają się nowe, innowacyjne możliwości i niszowe rynki. Internet i aplikacje mobilne są nieodłączną ich częścią, ale coraz częściej wiodącą rolę pełnią nowe urządzenia i zaawansowane technologicznie usługi. Program pierwszego spotkania zogniskowany jest wokół wirtualnej rzeczywistości oraz elektronicznego papier.

Spotkania TechShow przeznaczone są dla pasjonatów i profesjonalistów, tj. twórców technologii, właścicieli firm i menedżerów, startup-ów, inwestorów, dziennikarzy oraz analityków i konsultantów rynku IT. Planowany jest udział kilkuset osób z całej Polski."

nearest

Program

1. ELEKTRONICZNY PAPIER ?Wpływ elektronicznego papieru na unifikację mediów i rynek czytelniczy? ? Jarosław Chrostowski, Wiedza i Życie ?Elektroniczny papier ? nowe technologie na świecie? ? Mikołaj Małaczyński, Legimi ?Elektroniczny czytnik? ? Helena Pomeroy, e-Czytnik.pl Komentarz: prof. Adamiec, Uniwersytet Gdański 2. PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ WOKÓŁ NOWYCH TECHNOLOGII Dyskusja połączona  z wideokonferencjami z wybitnymi przedsiębiorcami w dziedzinie technologii. (ta część spotkanie prowadzona będzie w języku angielskim) 3. WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ ?ENEIDA? ? Alina Landowska, Paweł Różyński, Holon Globe Sp. z o.o. ?Jak patrzeć na rzeczywistość wirtualną?? ? Przemysław Zawadzki, Politechnika Poznańska Komentarz: Wojciech Wiza, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu *Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie Więcej na stronie oficjalnej www.techshow.pl