Czy mieszkając w mieście zaczynasz mieć dość nieświeżego powietrza? Może powinieneś udać się do lasu na spacer lub chociaż do parku? A może szybkie tempo życia nie pozwala Ci nawet na chwilę relaksu? Szef krzyczy albo klienci wchodzą na głowę, a na dodatek już dawno zapomniałeś czym jest zdrowy tryb życia. Las i park są za daleko, a spacery dobre na weekend. W tygodniu możesz za to zaopatrzyć się w niemal czysty tlen.. z puszki.

Terapia tlenowa stosowana jest od kilku lat w Polsce, jej użytkownicy chwalą sobie rezultaty. Na stronach internetowych można przeczytać wiele na jej temat. Między innymi: terapia tlenowa to odnowa biologiczna, tlen, antyutleniacze, antyoksydanty, młodość ciała i ducha, odmładzanie organizmu, aromaterapia, ozonoterapia, bar tlenowy, witalność. Komu jest potrzebna? Wszyscy jej potrzebują: dzieci, młodzież, dorośli, kobiety i mężczyźni. Kiedy? Zawsze i systematycznie!

Jeśli jednak nie chce Ci się chodzić do gabinetów, możesz zamówić POD (Personal Oxygen Device z angielskiego - osobiste urządzenie tlenowe), dwulitrowy pojemnik z 95% zawartością tlenu i 5% azotu. W cenie  nie przekraczającej $20 i zaczerpnąć niemal czystego tlenu.