Światło zamknięte w klatce

Nowoczesne lampy w ciekawych wzorach są w stanie zmienić wystrój każdego niemal wnętrza nadający mu specyficzny i ciekawy charakter. Z pewnością do takich właśnie lamp zalicza się dzieło studia projektowego Dare, które świadczyło swe usługi takim rynkowym gigantom jak Facebook, Microsoft czy BBC.

 

W zasadzie projekt lampy jest bardzo prosty. Zakłada on klatkową konstrukcję, która otacza żarówkę w rozmiarze E27. Lampa oferowana jest w trzech rozmiarach, można ją powiesić lub położyć na półce czy komodzie, zaś do wyboru jest kilka kolorów klatki. Mimo swej prostoty, to niezwykle źródło światła wygląda bardzo ciekawie i niecodziennie.

 

Warto zaznaczyć, że studio projektowe Dare produkuje również inne serie przedmiotów użytkowych, które wykonane są ze staranie wyselekcjonowanych a następnie obrabianych materiałów. Opisywana lampka Cage (z ang. Klatka) w wersji podstawowej wykonana jest z laserowo wycinanego aluminium. Nawet kabel zasilający jest wykonany estetycznie i nie psuje całokształtu. Niestety nie wiemy czy lampa jest dostępna w sprzedaży na naszym rynku oraz jaka jest jej cena.

Źródło: Dare Studio