sungallo

No i proszę, okazuje się, że polskie firmy potrafią być na najwyższym światowym poziomie także w dziedzinie energii odnawialnej. Firma Sun Gallo oferuje znakomite i zaawansowane technologicznie próżniowe kolektory słoneczne. Bardzo miłym zaskoczeniem dla nas była niezwykle przejrzysta i estetyczna strona internetowa firmy.

Poza tym jak piszą sami producenci "wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne normy i wykonane są z wysokiej klasy materiałów zaaprobowanych przez akredytowane laboratoria badawcze w Polsce i Unii Europejskiej." Możemy to także zauważyć studiując dość imponującą listę certyfikatów, które firma Sun Gallo uzyskała:

"Największym źródłem nieograniczonej, darmowej i czystej energii jest słońce. Jest źródłem energii o mocy 27*1.000.000.000 MW. Występuje powszechnie i bez granic, wysyłając w ciągu 14 dni do powierzchni Ziemi tyle energii ile wynosi całoroczne zapotrzebowanie energetyczne naszej planety. Energia promieniowania słonecznego jest energią o ogromnym potencjale a jej zasób jest praktycznie niewyczerpalny - wystarczy na ok 5 mld lat. Energia promieniowania słonecznego jest od wielu lat wykorzystywana za pomocą ogniw fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych. Jednak powszechne zastosowanie tych urządzeń w domach nastąpiło wskutek spadku ich cen, co stało się możliwe dzięki postępowi technologicznemu i umasowieniu produkcji."

Jednak to czym mnie osobiście najbardziej ujęła ta firma, to rzetelna i niezwykle pomocna informacja o dostępnych dofinansowaniach dla klientów chcących zakupić kolektory słoneczne. Znajdziemy TUTAJ zarówno listę dostępnych możliwości finansowania inwestycji jak i bezpośrednie linki do instytucji, które się tym zajmują.

Jeżeli rozważasz skorzystanie z energii słonecznej to zapraszamy na stronę www.sungallo.com !