Współczesna moda zostawia duże pole do popisu wszystkim tym, którzy chcą spróbować czegoś nowego, pograć trendami, pożonglować stylami pozornie do siebie niepasującymi. Moda to zabawa i wiedzą o tym ci, którzy mają już w pełni wykształcony własny styl i nie boją się modowych eksperymentów. Modą zaczynają interesować się także mężczyźni, ale to przede wszystkim kobiety wiodą prym wprowadzając nowe trendy i eksperymentując ze swoimi stylizacjami. Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia było założenie butów sportowych do zwiewnej letniej sukienki, a dzisiaj co druga kobieta na ulicy tak właśnie się ubiera. Nie jest to oznaka złego smaku, wręcz przeciwnie ? umiejętności łączenia faktur, krojów, stylów, a także modowa odwaga.

Jakie buty w sportowym stylu dobrać do sukienki na co dzień?

reebok buty damskie

Utarło się, że firmy takie jak Reebok produkują przede wszystkim obuwie, które nadaje się do uprawiania sportów i aktywności fizycznych. Nic bardziej mylnego, Reebok buty damskie to przede wszystkim buty lifestylowe, które świetnie sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Buty w stylu sportowym Reeboka nie są butami sportowymi, ale mają podobny do nich kształt, wygląd, materiały. Nadają każdej stylizacji nonszalancji i charakteru. Są nie tylko wygodne, ale i ponadczasowe dzięki wierności marki do klasycznych modeli i rozwiązań. Takie Reebok buty damskie świetnie sprawdzą się w połączeniu z letnią sukienką.

Jaką sukienkę i dodatki dobrać do klasycznych lifestylowych Rebboków? Oto kilka rad:

  • mimo pomieszania stylu sportowego z kobiecym elementem garderoby, należy już na samym początku określić charakter stylizacji: sportowa, romantyczna, casualowa, praktyczna
  • ostrożnie dobierać dodatki (torebka, biżuteria, apaszka), często mniej znaczy więcej i tego dobrze się trzymać
  • zdecydować się na podkreślenie jednej rzeczy z garderoby
  • uważać na dodatki typu: krzykliwa biżuteria czy ozdoby do włosów

Buty Reebok w sportowym stylu będą pasować zarówno do romantycznej zwiewnej sukienki na lato, jak i sportowej tuniki z tkaniny dresowej. Warto jednak pamiętać, że do takich butów bardziej pasują kroje oversizowe, które nadają sylwetce luzu i lekkości, niż przylegające i obcisłe tkaniny. Należy także dobrać buty i sukienkę odpowiednie do pory roku, marka Reebok dostosowuje swoje wyroby obuwnicze do wymagającego klimatu i kapryśnej pogody, która sprawia, że buty w stylu sportowym są często lepszym rozwiązaniem niż baleriny czy zwykłe tenisówki, które mimo cienkiego tworzywa, z którego zostały wykonane nie przepuszczają powietrza i gotują stopy w upalne dni.