Semilac ? inwestycja w trwałość i piękny wygląd

Na przełomie ostatnich sezonów, sporą popularnością cieszą się lakiery hybrydowe Semilac. Dotyczy to zarówno profesjonalnych salonów kosmetycznych, jak i indywidualnych klientek, które doskonale zdają sobie sprawę, jak znaczącym elementem w budowaniu ich pozytywnego wizerunku są piękne i zadbane dłonie. Wśród szerokiej palety kolorów, znaleźć można zarówno propozycje w standardowych, jak i bardziej odważnych propozycjach, dzięki czemu w asortymencie marki każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Trwałość, łatwość aplikacji i wyjątkowy połysk

Lakiery semilacLakiery hybrydowe Semilac to doskonałe rozwiązanie dla pań, dla których nieobojętny pozostaje atrakcyjny wygląd oraz oszczędność czasu. Nic zatem dziwnego, że jest to jedna z najchętniej wybieranych marek w branży kosmetycznej. Z uwagi na swoją nowatorską, bazującą na innowacyjnej metodzie stylizacji paznokci, idealnie łączy w sobie prostotę klasycznych lakierów z trwałością lakierów żelowych. Co ważne, stosowanie preparatów marki Semilac (https://kosmetykomania.pl/firm-pol-1454623951-semilac.html) jest banalnie łatwe, a nakładane warstwy specyfiku na tyle cienkie, że cały manicure pozostaje naturalny, a jednocześnie bardzo odporny na uszkodzenia i odpryski. Uzyskany tym sposobem manicure zyskuje niewiarygodny połysk i blask ? i to nawet do trzech tygodni, co przy tradycyjnej metodzie stylizacji paznokci, przy wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków byłoby niemożliwe. Duży udział w tym zakresie odrywa prawidłowa aplikacja lakierów, co dla doświadczonej kosmetyczki nie stanowi żadnej tajemnicy i najmniejszego problemu. Zyskujemy zatem nie tylko piękny, zadbany i atrakcyjny wygląd paznokci, ale również oszczędność czasu oraz pełną gwarancję, że nawet podczas największych uszkodzeń mechanicznych, Semilac pozostanie na miejscu, nie powodując nieestetycznie wyglądających odprysków. Ten fakt jest szczególnie istotny w sytuacji, gdy prowadzimy aktywny tryb życia...

Jak to jest z tym bezpieczeństwem? Czy to prawda, że lakiery hybrydowe są niezdrowe?

W ostatnim czasie napiętrzyło się wiele plotek, jakoby stosowanie lakierów hybrydowych byłoby niezdrowe dla organizmu. Nic bardziej mylnego! Odpowiednio nałożone, przy zastosowaniu specjalnie przeznaczonych w tym celu akcesoriów i wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków będzie w pełni bezpieczny dla człowieka. Ważny jest jednak stan naszej płytki, albowiem lakiery Semilac mogą być aplikowanie wyłącznie na zdrowe paznokcie. Warto w tym miejscu podkreślić, że płytka może zostać uszkodzona na skutek nieodpowiednio przygotowanych do zabiegu paznokci, np. poprzez zbyt mocne spiłowanie lub nieodpowiednie ściągnięcie poprzedniej hybrydy. Warto zatem ich aplikację powierzyć sprawdzonym, świadczącym profesjonalne usługi kosmetyczne, salonom, które nie tylko mogą poszczycić się wiedzą i umiejętnościami, ale również dokładają wszelkich starań o należytą sterylizację narzędzi lub wykorzystanie akcesoriów jednorazowego użytku.