aboutWczoraj zwróciła naszą uwagę firma Project Frog, kiedy zagłębiliśmy się w ich działalność byliśmy tym coraz bardziej zafascynowani. Project Frog to firma, która specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu budynków ekologicznych. Są to składane na miejscu budynki z materiałów z recyklingu bądź biodegradowalnych. Mottem spółki jest hasło "Widzieliśmy przyszłość. Teraz ją budujemy". Czujecie ten dreszczyk emocji? :)

frog2

Na stronie możemy znaleźć wiele żarcików na temat jak szybko Twój projekt zostanie postawiony np. "wybudujemy to szybciej niż Twój pies zje zadanie domowe" albo "ukończymy projekt szybciej niż Twoje dziecko przeczyta Moby Dicka". W ten zabawny sposób próbują nam uświadomić jak błyskawiczni są w działaniu. Byłem ciekaw jak to wygląda naprawdę, wiecie ile rzeczywiście potrzebują czasu od momentu złożenia zamówienia? 6 miesięcy. Całkiem nieźle prawda?

frog6

Ale porozmwiajmy o tym co tak naprawdę wyróżnia ich na tle innych wykonawców. Zamyka się to w 4 celach: better Lepiej - Zdrowiej, wyższa jakość, bezpieczniej! greener Bardziej zielono - Materiały, energooszczędność, odnawialność! faster Szybciej - Zamówienie, pozwolenia, wybudowanie! cheaper Taniej - Koszt zakupu, koszty użytkowania, recykling! Project Frog twierdzi, że podwyższył poprzeczkę konkurentom jednocześnie obniżając cenę. No cóż, poprzeczka rzeczywiście poszła w górę, jeżeli w tak szybkim czasie otrzymujemy gotowy budynek, który spełnia wysokie wymaganie ekologiczne. Co więcej, patrząc na zdjęcia można śmiało powiedzieć, że projekty Project Frog cieszą oko. Są ładne, schludne i estetyczne. frog12frog1 Już wkrótce napiszemy o fantastycznym projekcie tej firmy - GoZero. Także zaglądajcie do nas jeżeli nie chcecie go przegapić. Tymczasem zapraszam na stronę Project Frog, abyście mogli się zapoznać ze szczegółami.