Serwis e-commerce Eplytki.pl nawiązał współpracę z Black Red White ? jednym z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli mieszkaniowych i artykułów wyposażenia wnętrz.

Wirtualne meble BRW wzbogacą stałą bazę elementów w darmowym programie do samodzielnego projektowania wnętrz udostępnionym przez Eplytki.pl. Pozwala on na stworzenie wizualizacji wymarzonych projektów, a następnie na wybranie najlepszego wariantu. Do zaprojektowanego pomieszczenia można było jak dotąd dodawać, oprócz kolekcji płytek ceramicznych, pojedyncze elementy takie jak: ceramika sanitarna lub kwiaty. Możliwe było także dobranie pasujących do naszego wnętrza drzwi, okien, czy podestów. W tej chwili program został wzbogacony o praktycznie wszystkie zestawy mebli jakie są obecnie dostępne w BRW. Są to meble do kuchni, sypialni czy łazienki. Można wybierać wśród gotowych zestawów, ale także łączyć elementy z różnych kolekcji.

W programie mamy nie tylko możliwość stworzenia bardzo dokładnego projektu wybranego pomieszczenia lub pomieszczeń, ale także po zakończeniu można skorzystać z opcji wyceny wszystkich elementów wykorzystanych w naszej aranżacji wraz z wyliczoną ilością płytek niezbędnych do realizacji projektu.

Program jest niezwykle łatwy w obsłudze. Pomaga w fachowym urządzeniu łazienki, kuchni czy pokoju bez wychodzenia z domu. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego stale dbamy o jego udoskonalanie i poszerzanie bazy stałych elementów. Na bieżąco wprowadzamy nowe kolekcje płytek. ?Współpraca z BRW z całą pewnością ucieszy spore grono naszych klientów ceniących jakość i markę? ? mówi Katarzyna Komajda Kierownik Działu Obsługi Klientów sklepu internetowego Eplytki.pl.

Sklep Eplytki.pl oferuje bogatą gamę płytek ceramicznych (płytki, gres, terakota) oraz chemię budowlaną. Firma korzysta z najnowszej technologii informatycznej, co wpływa znacząco na niskie koszty magazynowania i obsługi, a tym samym na konkurencyjne ceny oferowanych produktów. Z kolei dystrybutor mebli Black Red White jest liderem wśród producentów mebli skrzyniowych w Polsce, a także znaczącym wytwórcą mebli kuchennych w Europie i na świecie. Jego udział w sprzedaży na polskim rynku meblarskim sięga około 20%.