Baterie łazienkowe to jeden z tych elementów wyposażenia łazienki, dzięki któremu możliwe jest bardzo eleganckie podkreślenie kluczowych aspektów designerskich całej przestrzeni. Zwykłe, starsze modele baterii wannowych czy prysznicowych, w nowoczesnym wnętrzu, wyglądałaby komicznie. Dlatego sięgając po baterie Kohlman, większość klientów poszukuje unikalnego wzornictwa. Niektóre rodziny produktów wykonane są w kształtach mocno kanciastych i geometrycznych, inne mają bardziej zaokrąglone i obłe kształty.

Oprócz gładkich, połyskujących lub matowych powierzchni, można także znaleźć baterie z odpowiednimi wzorami-np. popularnymi motywami kwiatowymi. W ostatnich latach, chociażby płytki ceramiczne w kwieciste wzory stały się motywem przewodnim aranżacji wielu łazienek, więc możliwość dopasowania baterii nawiązującej do wyłożonej glazury, jest oczywistym działaniem.

Liczy się jakość

baterie Kohlman

Baterie Kohlman wykorzystywane są w branży budowlanej i wykończeniowej przede wszystkim tam, gdzie w parze z estetyką musi iść również funkcjonalność rozwiązania. Dlatego z powodzeniem produkty tej marki znaleźć można się, chociażby w komercyjnych wielko-powierzchniowych przestrzeniach, ale także w prywatnych przedsiębiorstwach, hotelach czy restauracjach. Możecie zerknąć na ofertę tej marki choćby w internecie, np. https://projektlazienka.pl/pl/c/Baterie-Kohlman/1241. Design to jedno ? firma stawia na unikalne wzornictwo, czego dowodzą nieregularne kształty baterii z serii Dexame albo Cexams.

Inne, jak Foxal czy Lexis, to nieco odświeżone i uwspółcześnione spojrzenie na to, co w świecie armatury łazienkowej spotykane i stosowane było od dawna. To istotne, aby miłośnicy klasyki i posiadacze bardziej zachowawczych łazienek, także byli w stanie znaleźć nieco spokojniejsze baterie Kohlman dopasowane do własnego wnętrza. Bez względu jednak na wzornictwo i konkretne parametry jak długość i szerokość baterii, produkty marki kohlman są tak chętnie stosowane przez profesjonalistów, ponieważ są trwałe i wytrzymałe.

Na dłużej

Raz zamontowane, służą z powodzeniem przez długie lata ? to efekt wyjątkowo odpornego na uszkodzenia i działanie czasu połączenie mosiądzu z chromem. Korpus z mosiądzu pozwala na bardzo solidne i wieloletnie mocowane baterii, natomiast powłoka zewnętrzna z chromu ułatwia pielęgnację, przekładając się na wieloletni połysk całej armatury. Nie widać na niej śladów zużycia, a producent jest na tyle przekonany o jakości swoich produktów, że daje na nie pięcioletnią gwarancję. Charakterystyczne dla tych linii produktów jest także zastosowanie głowicy ceramicznej, dzięki której regulacja wody przebiega bardzo płynnie, a głowica działa bezawaryjnie.