Wszystkim kobietom zależy na stworzeniu niepowtarzalnego wizerunku. Chcemy zadbać o swój strój, makijaż oraz biżuterię. Wszystko to elementy, które dodają nam kobiecości i nietuzinkowego wizerunku. Kiedy wszystko do siebie dobrze pasuje, jesteśmy pewniejsze siebie i bardziej zadowolone.

 

Piękne bransoletki ze złota 

Popularność złotych celebrytek - wybierz swoją bransoletkęJeżeli bardzo lubimy biżuterię to warto zainteresować się złotymi bransoletkami. Ich ceny są bardzo różne. Przede wszystkim zależy to od próby i wagi wyrobu. Bransoletka to bardzo dobry pomysł jeśli chcemy sprawić sobie drobny upominek. Często biżuteria jest dla nas symbolem rozmaitych wydarzeń. Kiedy chcemy upamiętnić ważne dla nas chwile, kupujemy sobie pierścionek, bransoletkę lub naszyjnik, które będą nam przypominać o tym, co ważne. Dobra złota bransoletka to absolutna klasyka, która powinna znaleźć się w szkatułce każdej z nas. Warto wybrać praktyczny splot, który będzie wygodny w noszeniu. Połyskujące złoto pięknie wygląda na nadgarstku. Złota celebrytka jest bardzo delikatna, możemy dodać jej nieco charakteru dobierając odpowiednie zawieszki. Trzeba sobie powiedzieć, że mimo swojej subtelności są bardzo trwałe. Złoto to metal szlachetny, który przetrwa próbę czasu i nawet po wielu dekadach będzie wciąż wyglądał dobrze. Szeroki wybór złotych dodatków możemy znaleźć np. na stronie: https://www.viadem.pl/pol_m_CELEBRYTKI_Celebrytki-zlote-477.html.

 

Jaką próbę złota wybrać?

Złota celebrytka to również świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki. Ze względu na ich wagę, nie są bardzo drogie, a sprawiają mnóstwo radości. Z czasem możemy dokupić do kompletu naszyjnik. Ten zestaw będzie zwłaszcza pięknie prezentował się latem kiedy odsłaniamy swoje dekolty i nie nosimy już bluzek na długi rękaw.  Złota celebrytka przypadnie do gustu każdej kobiecie, która lubi ten szlachetny kruszec. Warto powiedzieć w tym miejscu, że złoto przenosi swoją wartość w czasie. Widać to po wyrobach, które posiadały jeszcze nasze babcie, a nadal są bardzo cenne. Wybierając próbę 333 decydujemy się na jeden z najniższych stopów. To zawartość złota w proporcji 33% do innych metali. Najpopularniejszym wyborem jest złoto w próbie 585 lub 750. Inne metale muszą zostać dodane do złota, ponieważ z natury jest ono dosyć miękkie, a żeby powstał trwały wyrób, złoto potrzebuje wsparcia. Mimo tego ma wysoką wartość, dlatego jest zakupem dającym wielką satysfakcję. Nawet po wielu latach nie wyjdzie z mody, dlatego piękna bransoletka czy naszyjnik będą zawsze piękną biżuterię, która będzie budziła zachwyt kobiet jak i mężczyzn.