Odrobina futuryzmu na biurku

Kilka lat temu każdy użytkownik komputera musiał korzystać z szarej, nudnej i brzydkiej myszki zbierającej kurz z biurka. Każdy z chęcią wyrzucał ją do kosza wymieniając na nowszy model. Dziś jest całkiem inaczej - myszki potrafią zachwycić swoją formą i innowacyjnością.

 

Najlepszym przykładem takiej nowoczesnej i nieco futurystycznej myszki jest model Zealot firmy TeamScorpion. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie mamy do czynienia ze zwykłym biurkowym gryzoniem. Co prawda to myszka kierowana dla graczy, ale i osoby buszujące w Internecie z pewnością docenią jej zalety.

 

Ciekawostką jest z pewnością "metalowa zbroja", która nie tylko świetnie wygląda, ale i poprawia ergonomię pracy. W cieplejsze dni dotyk chłodnego metalu z pewnością ostudzi rozpalone do czerwoności emocje podczas sesji z ulubioną gra. Godna uwagi jest również antypoślizgowa górna powierzchnia urządzenia.

 

 

Zealot jest zaprojektowana tak, aby mógł z niej korzystać zarówno gracz lewo jak i prawo ręczny. Ergonomiczny symetryczny kształt jest idealnie dopasowany do dłoni zapewniając pełną kontrolę nad myszką. Regulacja czułości do 5000DPI to świetne rozwiązanie pozwalające dopasować czułość myszki do własnych upodobań. A jak Wam podoba się taka mała porcja przyszłości na biurku?

Źródło: TeamScorpion