Każdy doskonale wie, że praca na dobrej jakości sprzęcie jest przyjemna i komfortowa. Pracując kilka godzin przy komputerze, nawet tak niepozorny sprzęt jak myszka potrafi doprowadzić do białej gorączki, a powodów może być wiele ? nieergonomiczny kształt, mała liczba przycisków, wolno działający sensor lub po prostu brzydki wygląd.

 

Jeśli więc chcemy rozpocząć swoją biurkową rewolucję warto zerknąć na ofertę myszek E-Blue. Na przykład model Cobra EMS108 to świetna alternatywa dla osób, które spędzają przy komputerze dużo czasu operując myszką, lub dla graczy, którzy oczekują wysokiej jakości sprzętu za rozsądną cenę, która nie zrujnuje ich budżetu.

 

Cobra charakteryzuje się bardzo wysoką czułością sensorów optycznych, które umożliwiają dokładniejsze i bardziej precyzyjne śledzenie oraz możliwość doskonałego pozycjonowania kursora. Oprócz tego mysz jest symetryczna, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby praworęczne jak i leworęczne. Myszkę wyposażono 5 przycisków funkcyjnych oraz rolkę.

 

Dla nieco bardziej wymagających i zwariowanych użytkowników, którzy szukają niebanalnych rozwiązań, proponujemy model Mazer-R EMS124. W tym przypadku jest to myszka skierowana do praworęcznych graczy, ale w zamian za to otrzymała profilowaną obudowę oferującą ogromny komfort użytkowania.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest użycie specjalnej technologii antypoślizgowej na rolce, która według zapewnień producenta nie dopuści do ślizgania się palca. Ponadto urządzenie wyposażono w 6 dodatkowych klawiszy funkcyjnych.  Dla estetów dobra wiadomość ? do wyboru są 3 kolory obudowy: zielony, biały i czarny. Ceny obu myszek to około 60 zł.

 

Źródło: E-Blue