Mogłoby się wydawać, że kabina prysznicowa to nic wielkiego, a urządzając pomieszczenie łazienkowe, warto byłoby skupić się bardziej na innych elementach, gdyż to one stanowią o użyteczności i klimacie tego miejsca. Nic bardziej mylnego ? niektórzy nawet posunęli się do stwierdzenia, że prysznic to najważniejszy element w łazience, a to, jaki typ zostanie zamontowany, ma niebagatelne znaczenie i wpływ na życie domowników. Patrząc na to, jak prezentuje się kabina prysznicowa New Trendy, nie można się z tym nie zgodzić. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie sprzętu przeznaczonego do łazienek, która przekłada się nie tylko na nowoczesne systemy prysznicowe, ale także dużą oszczędność, jeśli chodzi o zużycie wody i zajmowaną przestrzeń.

Polski producent z dużym potencjałem

New Trendy to firma z Polski, która w produkcji elementów sanitarnych specjalizuje się już od 2006 roku. Prócz kabin prysznicowych New Trendy, w asortymencie producenta znajdziemy między innymi ścianki prysznicowe, parawany, odpływy liniowe, meble do łazienek, brodziki czy kabiny walk-in. Patrząc na tak szerokie spektrum specjalizacji firmy New Trendy, z powodzeniem można pokusić się o stwierdzenie, że da się z nimi wyposażyć całościowo pomieszczenie łazienkowe.

Szereg zalet i funkcjonalności

Jeśli chodzi już o same kabiny prysznicowe New Trendy, to bez wątpienia trzeba zwrócić uwagę na bardzo ciekawy i nowoczesny design. Elementy wykonane są z dużą dbałością o szczegóły i kształty, co przekłada się na bardzo elegancki, a zarazem zadziorny charakter wzorów. Nie można zapomnieć także o zaletach, których nie widać gołym okiem. Kabiny prysznicowe New Trendy zostały wyposażone w podwójne przesuwane szkło hartowane o grubości 5 mm, a dodatkowa powłoka ActiveShield sprawia, że szklenia pozostają zawsze czyste, gdyż mają zwiększoną odporność na osad i kamień. Specjalny system rolek (górne z regulacją, dolne wypinane) zapewnia niebywałą łatwość w użytkowaniu oraz podwyższoną szczelność kabiny. Skoro jesteśmy przy szczelności, to należy zwrócić uwagę na to, że cieknąca woda to chyba jeden z podstawowych problemów łazienkowym. Z Kabinami prysznicowymi New Trendy można zapomnieć o konieczności wycierania i podkładania ścierek podczas każdej kąpieli. Idealnie dopasowane uszczelki dbają o to, aby woda nie wydostawała się na zewnątrz. Kabiny prysznicowe New Trendy dostępne są w różnych wielkościach, a szeroki zakres oferty, pozwala na dopasowanie ich praktycznie do każdego typu łazienki. Klienci bardzo chętnie wybierają urządzenia sanitarne polskiego producenta, ponieważ wiedzą, że stawiają w ten sposób na niezawodną jakość i wysokiej klasy produkty.