Nowe Alfa Romeo MiTo

02_zoom Włoski styl marki Peroni reprezentują legendarne marki, które go współtworzą i jednocześnie są jego definicją. Marka Alfa Romeo od początku kojarzona jest z fascynującym designem, połączeniem nowoczesnej technologii z wyjątkowym pięknem oraz agresywnym, typowo włoskim charakterem.

Najnowsze auto z włoskiej stajni ? Alfa Romeo MiTo ? idealnie wpisuje się w tradycję marki. To niewielkie miejskie auto jak każda Alfa wyróżnia się sportowym charakterem oraz wyglądem, który przykuje oko każdego przechodnia.

01_zoom

Autko spełnia wszystkie wymaganie szanującego się ekologa ? ma niskie spalanie paliwa oraz niską emisję zanieczyszczeń. Nie przeszkadza to jednak w dynamicznej jeździe, która jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dzięki systemowi Blue & Me. System ten umożliwia intuicyjną obsługę urządzeń typu telefon komórkowy, smartfony, odtwarzacze muzyki. Wszystkie te urządzenia mogą się łączyć za pomocą bluetootha lub łącza USB. Wszystkie te urządzenia są wyświetlane na tablicy samochodu, a obsługa urządzeń odbywa się za pomocą głosu lub przycisków na kierownicy.

05_zoom

Co więcej, MiTo, podobnie jak każda Alfa Romeo, stanowi esencję awangardowej technologii, dzięki takim elementom wyposażenia, jak: Alfa D.N.A., elektronicznemu układowi Q2, DST oraz małym, ale mocnym silnikom.

12_zoom