Sposób ubierania kobiet znacząco wpływa na  ich wygląd i ogólne samopoczucie. Panie, którym dobór poszczególnych elementów garderoby nie sprawia żadnych problemów, prezentują się doskonale i zawsze zgodnie z aktualnymi kanonami mody. Te, które nie odnajdują się w roli stylistki, mogą posiłkować  się cennymi radami z poradników, czasopism czy modowych programów telewizyjnych. Aby cała stylizacja prezentowała się jak należy, nie tylko poszczególne elementy ubioru trzeba dopasować do warunków sylwetki, ale też właściwie dobrać bieliznę, która odgrywa kluczową rolę w każdej stylizacji kobiecej.

Odpowiednia i seksowna bielizna

Majtki wysokie retro

Wiele pań uznaje, że wysokie majtki to bielizna odpowiednia tylko dla pań z krąglejszymi kształtami i takimi, które chcą tuszować wystający brzuch. Nic bardziej mylnego. Kobiety posiadające obfite kształty owszem powinny nosić wysokie majtki, które pięknie wysmuklają sylwetkę, doskonale zakrywają pupę i modelują brzuch, jednakże taka bielizna, a raczej taki rodzaj majtek polecany jest nie tylko dla pań grubszych, ale i kobiet szczupłych, które pragną, by ich bielizna idealnie wtapiała się w ciało, ale także by świetnie podkreślić sylwetkę. Wysokie majtki mogą być też retro elementem stroju, lata 50', czy 60' obfitowały w wysoki krój bielizny dla każdej kobiety, warto czasem sięgnąć po takową inspirację. Warto poszukać tej bielizny na tej stronie https://piubiu.pl/pol_m_Majtki-damskie_Majtki-wysokie-retro-210.html

Beż i róż - kolory bielizny letniej do zadań specjalnych

Aby bielizna nie przyciągała ciekawskich spojrzeń męskich i damskich, dobrze gdy posiada ona kolory cieliste, bardzo ładnie stapiające się ze skórą. Wysokie majtki w kolorze pudrowego różu czy jasnego beżu, staną się zupełnie niewidoczne pod jasnymi spodniami i pięknie okryją pupę kobiecą. Wysoki stan takiej bielizny ukryje wszelkie niedoskonałości figury i cudownie wydłuży nogi. Białe spódnice i letnie spodnie wymagają noszenia odpowiedniej bielizny. Niezbyt ładnie prezentują się zbyt mocno obciskające pupę majtki, których szwy nieestetycznie wbijają się w skórę. Dlatego wysokie majtki bezszwowe, to idealna propozycja bielizny nie tylko na lato. Komfortowy krój tych majtek sprawia, że kobiety czują w nich pewnie i mają świadomość, że pozostają one niezauważone pod wyjściową sukienką, czy też codziennymi spodniami i spódnicą. Odcienie różu i beżu doskonale współgrają z taką bielizną, sprawiając, że staje się ona zupełnie niewidoczna nawet pod bardzo jasnymi i delikatnymi materiałami.