Seksapil to nasza broń kobieca - jak śpiewał Eugeniusz Bodo i ten seksapil najbardziej widać latem, gdy panie wdziewają na siebie bikini. 5 lipca jest dniem, w którym ten skąpy ubiór obchodzi urodziny. Kariera tego stroju nie była usłana różami. W 1946 roku w Paryżu Louis Reard zaprezentował go po raz pierwszy, a kobietą, która nie bała się założyć tego ubrania, była tancerka Micheline Bernardyni.

Gdybyśmy jednak trzymali się faktów, to w historii znaleźlibyśmy ślady takiego stroju i to aż w III-IV w n.e.  

Ale w XX wieku zawrzało. Bikini trafiło na listę strojów zakazanych w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech. Stało się strojem, w którym dziewczyna nie powinna się pokazywać. 10 lat później za sprawą Brigitte Bardot bikini powróciło w nowej odsłonie i odniosło wielki sukces.

 Dziś w bikini stroją się nawet małe panienki, a te trochę starsze i starsze mają w czym wybierać, gdyż projektanci dbają o nie. Wymyślają nowe wzory, szyją z nowych materiałów. Jedno się tylko nie zmienia, a mianowicie to, że ubioru jest coraz mniej. Ewidentnie widać tendencje zmniejszającą:)

Bikini od 1946 roku przeszło kilka zmian. Te, które tu zaprezentuję, są trochę naukowe, dziwne, niektóre śmieszą, inne zastanawiają nad pomysłowością człowieka?

 

LED bikini nie jest polecane do pływania

 

Ledowy biustonosz

 

Czym jest LED?

 

 Przyciski na bikini służą do rozmów. Potrzebny iPod i Bluetooth.

 

Koraliki służą do mierzenia promieni UV

 

W tym przypadku mamy elektroniczny miernik promieniowania

 

Biustonosz spełniający role akwarium?

 

Bikini - solar

Solarny laptop

 

Bikini wydrukowane drukarką 3D, wyrówna wszystkie nierówności.

 

źródło: gizmag