Lato w pełni. Szczególnie dzieci w tej aurze nabierają nieskończonych zapasów energii, ale dzięki traktorom na akumulator, basenom i plenerowym zabawom, możemy im zapewnić wiele rozrywek na świeżym powietrzu. W tym artykule pokażemy kilka najciekawszych produktów, dzięki którym najmłodsi będą mogli nacieszyć się tą krótką porą roku.

Zaproś farmę do miasta

Marka Peg Perego oferuje traktory na akumulator wykonane z ogromną dbałością o szczegóły, aby jak najwierniej odzwierciedlały pełnowymiarowe maszyny ze stajni John Deere. Każdy z nich jest w pełni funkcjonalny i wyposażony w wyjątkowe elementy, które dostarczą dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Za mało? Wystarczy naładować, aby te traktory na akumulator znów ruszyły przed siebie.. albo do tyłu, albo pociągnęły za sobą przyczepkę! Producentowi leży na sercu bezpieczeństwo każdego malucha, więc pojazdy są stabilne i wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Z pewnością traktory na akumulator zachwycą niejednego początkującego miłośnika czterech kółek! Już dzisiaj wybierz jeden dla swojego dziecka: http://www.abc-toys.pl/pol_m_ROWERY-I-POJAZDY_TRAKTORY-NA-AKUMULATOR-248.html

Dla ochłody

traktory na akumulator

Tej propozycji nawet dorośli pozazdroszczą swoim dzieciom. W upalny dzień nie ma nic lepszego od wskoczenia do przyjemnie chłodnej wody, a na to właśnie pozwala podwójny basen. Marka Intex postanowiła sprezentować dzieciom nie jedno, lecz dwa kąpieliska - mniejsze o pojemności 208l i większe mieszczące aż 730l. Oznaczają one podwójną zabawę zarówno dla starszaków, jak i dla maluszków. Igraszki zaszły za daleko? Bez obaw! W zestawie znajduje się łatka naprawcza, która szczelnie zakryje każde uszkodzenie.

Kraina Muminków

Nasza ostatnia propozycja pochodzi z odległej Finlandii, gdzie cieszy się niezwykłą popularnością graczy w każdym wieku. Mölkky nie tylko sprawia wiele radości, ale jest także banalnie prosta! Zabawa polega na rzucaniu drewnianym zbijakiem w porozstawiane na ziemi kręgle. Na każdym z nich widnieje ilość punktów, jaką otrzymujemy za jego zbicie, a warunkiem wygranej jest zdobycie ich 50. Nie mniej, nie więcej - dokładnie 50. Firma Tactic ma w swej ofercie wersję Mölkky zdobioną uroczymi Hatifnatami ze znanej dobranocki. Dla młodszych może się to okazać idealnym sposobem na pierwsze spotkanie ze światem rodziny Muminków. U starszych rozbudzi sentyment za dzieciństwem.