Jeżeli chodzi o organizowanie imprez to zazwyczaj problem jest jeden - miejscówka. Nikt bowiem nie chce poświęcić swojego domu w imię dobrej zabawy. Być może takich poświeceń uda się uniknąć dzięki Boxman Studio, czyli kontenerowi przemienionemu w rasową imprezownię!

Producent planuje, że jego kontenery już wkrótce wyprą z rynku namioty, używane tradycyjnie do organizacji imprez w plenerze. W jaki sposób? Otóż rozstawienie tej stylowej konstrukcji w dowolnym miejscu zabiera jedynie 20 min. Na powierzchni 47 m2 pomieści ona do 26 osób, które podczas przyjęcia korzystać mogą z baru, lodówki, telewizora, zestawu karaoke i wszystkiego co tylko klient sobie wymarzy. A wszystko dzięki panelom słonecznym zamontowanym na dachu, dostarczającym energii do zasilania imprezy.

Jednak nie tylko w ten sposób konstrukcja wpisuje się w myśl ekologiczną. Jak zapewnia producent, normalna utylizacja zużytego kontenera pochłania 4000 kWh, zaś przerobienie go na imprezownię jedynie 200 kWh. Tak więc ochrona środowiska stała się właśnie kolejnym powodem do imprezowania!

źródło: inhabitat