plakat grawitacja z blogami

Kto może niech koniecznie rezerwuje sobie czas na: 4 i 5 grudnia 11.00-20.00 KLUBOKAWIARNIA GRAWITACJA ul. Browarna 6 w Warszawie Odbędzie się tam mikołajkowy kiermasz handmade!

"W okresie przedświątecznym rokrocznie projektanci wysyłają do nas swoje prace, tak aby nasi klienci mogli obejrzeć je na żywo. Dotknąć, dokładnie przyjrzeć się strukturze i ? wybrać coś dla siebie. Spotykamy się w modnych i miłych miejscach w Warszawie, gdzie w miłej świątecznej atmosferze prezentujemy część prac z pakamery, dostępnych przez większość roku jedynie Via internet. " Julita Wojczakowska

Zapowiada się naprawdę fajne wydarzenie, które potrwa aż 2 dni i zapewni rozrywkę dla każdego, kto lubi takie gadżety! Organizatorzy obiecują rozrywkę również dla najmłodszych oraz przepyszną kawę z ciastem! Dla tych co 4 i5 grudnia mają już zajęte odbędzie się mała powtórka - ostatni kiermasz zaraz przed Gwiazdką - 19 grudnia 12:00 - 20:00 - Obiekt Znaleziony (podziemia galerii Zachęta) - Pl. Małachowskiego 3, Warszawa. Dla użytkowników Facebooka strona wydarzenia!