Logitech wprowadza na rynek bezprzewodową perkusję Wireless Drum Controller i gitarę Wireless Guitar Controller dedykowane PLAYSTATION 3. ? To naprawdę świetne uczucie gdy wchodzisz do znajomych na sesję grania w Guitar Hero mając do dyspozycji najlepsze instrumenty ? powiedział Ruben Mookerjee, Logitech?s director of product marketing for gaming. ? Zaprojektowane przez nas zestawy powstały w celu dostarczania użytkownikom podobnych doświadczeń. Nowe akcesoria muzyczne Logitech dedykowane PLAYSTATION 3 oferują najwyższą jakość oraz wrażenia uzyskiwane w czasie grania na profesjonalnych instrumentach. Wireless Drum Controller

Drum_COLLAPSE_300_dpi

Logitech Wireless Drum Controller wyposażono w trzy bębny i dwa talerze. Dla zapewnienia pełnego komfortu każdy z elementów zestawu można wygodnie ustawić zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Powierzchnię bębnów pokryto wygłuszającą membraną, dzięki czemu w czasie grania nie wydobywają się niepożądane, irytujące dźwięki rozpraszające uwagę gracza. Dodatkowo na głowicach bębnów zamocowano cofnięte obręcze. Dzięki temu łatwiej jest trafiać we właściwy dźwięk, nie narażając się na ?puste? uderzenia w obudowę. Realistyczne doznania gwarantuje ponadto pokryty nierdzewną stalą i zamontowany na regulowanej sprężynie perkusyjny pedał. Logitech Wireless Drum Controller można złożyć lub rozłożyć dosłownie w kilka sekund. Dwie baterie AA zapewniają do 50 godzin grania. Wireless Guitar Controller ? Bezprzewodowy kontroler gitarowy.

Logitech Wireless Guitar Controller

Logitech Wireless Guitar Controller wykonano z najwyższej jakości materiałów używanych do budowy profesjonalnych instrumentów ? korpus, gryf oraz klawisze z drewna, a progi z metalu. Dla zapewnienia większego komfortu klawisze umieszczone na progach działają w oparciu o znaną z klawiatur Logitech redukującą odgłos ?klikania? technologię rubber dome. Na gryfie zamontowano również panel dotykowy umożliwiający szybkie ślizganie się palcami po ?strunach?. Dzięki temu rozwiązaniu w czasie gry można zdobywać punkty wydobywając kilka dźwięków niemal jednocześnie. Utrzymana w czarnej kolorystyce gitara, wyposażona w bezprzewodową technologię Logitech, gwarantuje pełną swobodę grania w zasięgu do 10 m od konsoli. Ceny i  dostępność Logitech Wireless Drum Controller for the PLAYSTATION 3 and PlayStation?2 pojawi się w sprzedaży w Europie z początkiem sierpnia w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 869 PLN. Logitech Wireless Guitar Controller for the PLAYSTATION?3 and PlayStation?2 powinien być dostępny w Europie z początkiem września w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 869 PLN.