Na początku historii motoryzacji Ford oferował swój przełomowy model T w dowolnym kolorze pod warunkiem, że będzie to czarny. Podobnie jest teraz z producentami telewizorów. Wybierając się do sklepu ze sprzętem RTV możemy wybrać dowolne urządzenie ? wybór jest ogromny ? ale każde jest w kolorze czarnym.

 

Loewe postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując telewizory w różnych kolorach, jednak nie to jest najważniejszą zmianą. Otóż telewizory Loewe Connect ID mają ogromne możliwości. Możemy nie tylko wybrać jedną z 12 wersji kolorystycznych, ale także sposób podwieszenia, czy też postawienia telewizora.

 

Teraz telewizor to nie tylko ?szklane pudło?, to również element stylistyczny wnętrz zachowujący wszystkie swoje typowe właściwości, a na dodatek bez kabli! Mało tego! Telewizor może być obsługiwany klasycznie, za pomocą pilota, a także poprzez aplikację w iPadzie, gdzie można znaleźć elektroniczny przewodnik po programach (EPG). Imponujący wynalazek, niestety cena dość wysoka ? 1500 euro.

 

Źródło: Loewe