Mimo że legginsy w kobiecej modzie to wciąż kontrowersyjny temat, na stałe zagościły w szafach wielu kobiet. Nie bez przyczyny, w końcu jest to jedna z najwygodniejszych części damskiej garderoby. Wyszczuplają sylwetkę, pasują do wielu stylizacji i mogą być noszone na różne okazje. Z powodzeniem zastępują także strój sportowy.

Jak nosić legginsy na co dzień?

Legginsy to ten rodzaj garderoby, który z powodzeniem można nosić przez cały rok i niezależnie od okoliczności. Świetnie komponują się z dłuższymi kardiganami, marynarkami, kurtkami czy bluzami oversize. Legginsy już dawno przestały być tylko wygodnymi spodniami na trening. Dziś ubiera się do nich szpilki, zakłada eleganckie bluzki i wychodzi w nich na imprezę. Przy czarnych legginsach nie trzeba martwić się o kolorystykę, niezależnie od tego, co się do nich założy, będzie to do siebie pasowało. Warto pamiętać, aby wybierać legginsy o dość grubym splocie, żeby nie prześwitywała przez nie bielizna. Do cieńszych dobrze jest założyć np. spódniczkę lub zwiewną sukienkę.

Czy sportowe legginsy i eleganckie dodatki do siebie pasują?

Jak najbardziej! Nazywa się to odwróconym stylem sportowym. Połączenie to może wydawać się niecodzienne i nieco dziwne, ale tylko na początku. Wiele gwiazd i modowych influencerek już dawno połączyło ciemne sportowe legginsy z kolorowym crop topem, masywnymi butami i eleganckim płaszczem. Dodają do tego złote dodatki, biżuterię i efekt „wow” gotowy. Legginsy z wysokim stanem to propozycja dla kobiet, które pragną wyszczuplić sylwetkę i dodać sobie parę centymetrów. W połączeniu ze szpilkami, białą koszulą i kardiganem, uzyska się elegancki, ale nie przesadnie formalny strój na wiele okazji. Przy wyborze legginsów warto pamiętać o kilku zasadach: dopasowanie legginsów do sylwetki, noszenie bezszwowej bielizny i zakrywanie pupy, jeśli spodnie nie mają zbyt grubego materiału. Jako strój sportowy sprawdzą się idealnie, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. W modzie od lat wykorzystuje się je jako element garderoby wszystkich Pań niezależnie od wieku. Ciekawe legginsy znajdziesz na stronie https://plnylala.pl/pol_m_Spodnie_Legginsy-734.html.