buty lacoste męskieJedną z najlepiej znanych marek odzieżowych na świecie jest Lacoste. Charakterystyczne buty Lacoste męskie oraz koszulki z wyhaftowanym krokodylem stały się synonimem mody i stylu - i to nie tylko w dziedzinie sportu! Marka swoją nazwę zawdzięcza założycielowi - Rene Lacoste, który w 1933 roku w francuskim Troyes rozpoczął produkcję ubrań, a następnie obuwia sygnowanego swoim własnym nazwiskiem.

Odzież stworzona przez sportowca dla sportowców!

W przypadku butów Lacoste męskich, jak i całej odzieży tej marki typowym targetem są sportowcy. Sam Rene był utytułowanym tenisistą, który w latach 20. w trakcie US Open (jednego z konkursów Wielkiego Szlema) założył swoją własną, białą koszulkę z francuskiej bawełny. Koszulka była z krótkim rękawem i stanowiła stosowny ewenement w zakresie ówczesnej odzieży sportowej. Sam wizerunek krokodyla buty Lacoste męskie oraz inne produkty zawdzięczają ksywce założyciela, który nosił ze sobą zawsze teczkę ze skóry krokodyla - podobnie też zwierzę to idealnie ilustrowało jego waleczność i agresywny charakter gry na korcie tenisowym. Marka stale się rozwijała i w chwili obecnej jest jednym z potentatów odzieży sportowej, która weszła także do kanonów mody codziennej.buty lacoste męskie

Co jest wyjątkowego w butach Lacoste męskich i innych produktach tej marki?

Najbardziej wyjątkową rzeczą jest staranne podejście do materiałów. W świecie współczesnej tandety i oszczędzania na materiałach przez producentów, marka Lacoste wciąż jest synonimem wysokiej jakości wykorzystywanych tkanin oraz materiałów tekstylnych przeznaczonych do tworzenia butów Lacoste męskich. Przedsiębiorstwo wciąż tworzy praktycznie wyłącznie na terenie Francji, niekiedy zlecając produkcję do Maroka i Peru. Wspaniałą rzeczą jest fakt, iż produkty Lacoste tak łatwo wtargnęły do codziennej mody. W chwili obecnej spotkać można stylowe, doskonale wykończone z użyciem skóry i jakościowych tekstyliów buty Lacoste męskie, damskie oraz wszelkie dodatki: biżuterię, paski, perfumy, czapki i wiele innych artykułów odzieżowych.

Gdzie można kupić produkty tej firmy?

Produkty tej francuskiej marki dostępne są na całym świecie. Szczególnie wiele sklepów Lacoste ma we Francji, USA i Niemczech. Również w Polsce sieć dystrybucyjna jest dostępna i w każdym salonie zakupić można buty Lacoste męskie, charakterystyczne koszulki w pastelowych kolorach oraz wiele innych wyjątkowych produktów sygnowanych uroczym logo z wizerunkiem zielonego krokodyla. Warto zapoznać się z tą marką i wykorzystać olbrzymi potencjał produktów tego producenta.