Zagrożenie koronawirusem doprowadziło do znacznego zaburzenia codziennego życia w Polsce i na świecie. Codziennie boimy się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Stres i brak możliwości wychodzenia z domu nie wpływa dobrze na nasze samopoczucie. W tym artykule skupimy się na relacjach. Jak wpływa koronawirus na związek na odległość? Jak kochać podczas rozłąki? Zapraszamy do czytania!

Koronawirus, a inni ludzie: na to zwracaj uwagę!

Informacji na temat ochrony przed koronawirusem jest wiele i zdecydowanie należy ich przestrzegać, by pozostać bezpiecznym. Niestety ludziom zdarza się o tym zapominać lub świadomie ignorować ryzyko. Panujący wirus, a inni ludzie: na to zwracaj uwagę!

 • W obecnej sytuacji wszelkie spotkania towarzyskie nie są wskazane. Wirus może nie dawać objawów. W ten sposób Ty możesz zostać zarażony lub zarazić kogoś innego, nawet o tym nie wiedząc!
 • Mycie rąk nie ochroni Cię przed zakażeniem, jeśli nadal będziesz uczęszczać na imprezy lub przebywać w zatłoczonych miejscach.
 • Prezerwatywa nie ochroni Cię przed zakażeniem się wirusem od osoby chorej, nawet jeśli nie będziecie się całować.

Ze względu na brutalne rozprzestrzenianie się wirusa wprowadzono panujący obecnie stan epidemii. Dla wielu z nas oznacza to przymusowy urlop, pracę zdalną i całkowity brak kontaktu z ludźmi. Co w tej sytuacji mają robić pary będące w związku na odległość?

Związek na odległość, jak okazać sobie uczucia w czasie kwarantanny?

Przede wszystkim, nie powinno się łamać polecenia domowej kwarantanny na rzecz spotkania się z ukochaną osobą z innego miasta. W ten sposób dajemy ogromne szanse wirusowi na to, by się swobodnie rozprzestrzeniał. Jak inaczej okazać sobie uczucia w czasie kwarantanny?

 • Rozmowy telefoniczne pozwolą Wam poczuć się, jak na początku związku, kiedy spotkania nie były tak częste. Rozłąka rozpala uczucie, a wieczorne rozmowy pozwolą Wam się jeszcze bardziej do siebie zbliżyć.
 • Skorzystajcie z możliwości czatu na kamerce. 
 • Zaopatrzcie się w gadżety erotyczne do seksu na odległość. Ukochana osoba będzie mogła sterować Twoją przyjemnością z dowolnego miejsca na Ziemi!
 • Piszcie do siebie, wysyłajcie gorące zdjęcia i ponad wszystko zostańcie w domu. 

lovense lush 2 seks na odległość 1.jpg

Koronawirus przerwą dla miłości?

Koronawirus nie oznacza, że mamy urwać kontakt z bliskimi, ale dla ich dobra musimy na jakiś czas przenieść go na świat wirtualny. Zagrożenie epidemią nie jest przerwą dla miłości, zarówno dla osób mieszkających razem, jak i tych będących w związkach na odległość. Jednak pary niemieszkające razem muszą na pewien czas zrezygnować z bliskości fizycznej. Z jednej strony to bardzo frustrujące, a z drugiej daje możliwość do wprowadzenia własnego związku na nowy poziom. 

 • Rozłąka daje możliwość tworzenia wspaniałych fantazji na temat drugiej osoby, które będziecie mogli potem zrealizować. 
 • Długie godziny rozmów online pozwolą Wam się lepiej poznać. 
 • Podczas kwarantanny nagadacie się do woli, a kiedy zagrożenie minie, będzie czas na przyjemności dla ciała!
 • Czas przymusowego pobytu w domu możecie wykorzystać na poruszanie tematów, na które nigdy nie było czasu!

Równowaga w związku zaleca, by w ferworze miłości nie zapominać również o sobie i swoim życiu. Kwarantanna może być okazją do poszukiwania złotego środka dla tworzenia szczęśliwego związku.

Jeśli kochasz, zostań w domu!

Wszystkim nam jest trudno pogodzić się z nagłymi i druzgocącymi zmianami w organizacji życia społecznego. Każde działanie jest jednak przemyślane na ochronę ludzi i możliwość jak najszybszego powrotu do normalności. Tęsknisz za ukochaną osobą, rodziną lub przyjaciółmi? My też! Jeśli kochasz, zostań w domu, a szybko uda nam się pozbyć zagrożenia.