Słońce w kamerze internetowej

Wszystkich użytkowników wortalu WorldCam.pl, forum dyskusyjnego oraz pozostałych internautów zapraszamy do wspólnej zabawy polegającej na udziale w poniższym konkursie z nagrodami. Temat: Słońce w kamerze internetowej Zasady Każdy uczestnik konkursu ma prawo zgłosić 5 obrazów z kamer internetowych, które znajdują się w katalogu WorldCam.pl. W przypadku kamer z poza katalogu należy najpierw zgłosić kamerę, następnie po jej akceptacji można dodać obrazy jako prace konkursowe. Obrazy zgłaszamy na forum ( http://www.forum.nakiel.pl/index.php?showtopic=2812 ) w tym temacie (czyli "KONKURS WorldCam.pl") przesyłając je jako załączniki. W przypadku problemów z przesyłem można skorzystać z serwisów z darmowych hostingiem zdjęć np. fotosik.pl. Oprócz zdjęcia z kamery należy podać następujące dane:

CYTAT Tytuł zdjęcia Data i godzina wykonania Kraj, miasto Adres e-mail zgłaszającego

Zgłaszający nie musi zakładać konta na forum, choć do tego zachęcamy. Ujęcia z kamery nie mogą być starsze niż 22 maj 2007 i ich głównym tematem musi być słońce np. wschody oraz zachody słońca, padające cienie, odbicia. Tematyka jest bardzo szeroka i daje duże możliwości działania. Głosowanie Po zakończeniu konkursu prace zostaną zebrane i poddane ocenie przez zarejestrowanych użytkowników forum dyskusyjnego. Każdy internauta może się bezpłatnie zarejestrować oraz wziąć udział w głosowaniu, które będzie trwać 24h od momentu utworzenia odpowiedniego tematu na forum. Głosujący ma prawo przydzielić łącznie 6 punktów według poniższej zasady:

3 pkt - najlepsze zdjęcie 2 pkt - bardzo dobre zdjęcie 1 pkt - dobre zdjęcie

Na jedno zdjęcie można oddać maksymalnie 3 punkty. Wygrywają trzy zdjęcia o największej ilości punktów. Czas trwania od 22 maj 2007 godz. 00:00 do 12 czerwca 2007 godz. 18:00 Nagrody 3 x Biometryczna pamięć FLASH BIOCA-160 - dane chronione są za pomocą odcisków palców!!!