Urodziny przyjaciół, rodziny, ukochanej osoby ? prawie niezmiennie pojawia się dylemat co kupić na prezent. Możliwości jest wiele, ale przede wszystkim należy celować w gusta solenizanta. Koszulki na urodziny, gry, a może jakiś interesujący wypad? Jeśli zależy Ci na oryginalnym prezencie, to poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na niego.

Wyjątkowe prezenty na urodziny

Chcesz, aby prezent dla bliskiej osoby był wyjątkowy, by budził wspomnienia i dawał dużo radości. Może warto pomyśleć o czymś nietypowym oraz niestandardowym? Tutaj znajdziesz kilka pomysłów, które nieco odmienne są od tradycyjnych książek, kosmetyków, perfum, słodyczy, czy kwiatów.

  • Koszulki na urodziny

Zabawne teksty odnoszące się do wieku, daty, czy znaku zodiaku. Zdjęcie, które będzie przypominało jakąś ważną chwilę z życia solenizanta. To jedne z pomysłów, które mogą zawierać koszulki na urodziny. Taki prezent idealny jest na okrągłe daty ? 20, 30, czy 40, a także na osiemnastkowy prezent.

  • Bilet na wyjątkowe wydarzenie

Koncert, mecz, kabaret, impreza, a może wypad do teatru na jakąś głośną sztukę ? to takie wydarzenia, na które solenizant nie zawsze zdąży kupić bilet, albo po prostu znajduje ważniejsze wydatki i na obcowanie z kulturą, czy sportem nie starcza w domowym budżecie. Wiesz, że zależy mu na jakimś wydarzeniu albo że bliska ci osoba, która niedługo ma urodziny dawno nie była w teatrze, czy operze, a bardzo jej zależało, by tam iść? Bilet na takie wydarzenia to w takim razie idealny prezent!

  • Najskrytsze marzenie

Trzydzieste, czterdzieste, czy pięćdziesiąte urodziny przysparzają wiele refleksji. Solenizant myśli także o tym, czego w życiu jeszcze nie zrobił, ale może kiedyś się uda. To dobry pomysł na większy, grupowy prezent. Skok ze spadochronu, przejażdżka szybkim, drogim samochodem, wycieczka w nieznane miejsce ? to taki prezent, który być może pozwoli spełnić marzenia i tak zwane rzeczy, które chciałoby zrobić się przed śmiercią.

  • Odkrywanie wewnętrznego dziecka

koszulki na urodzinySolenizant lubi się bawić, ale jakoś tak nie wypad chodzić do miejsc zarezerwowanych bardziej dla dzieci. Nic podobnego ? zwłaszcza, że tak zwanych placów zabaw dla dorosłych jest coraz więcej. Parki liniowe, trampolinowe, kokardy, ścianki wspinaczkowe, czy gry typu escape room. To świetna zabawa dla dorosłych, a jest jeszcze lepsza w gronie najbliższych. Karnet na takie zabawy na pewno mile zaskoczy solenizanta. Prezent nie musi być nudny, czy sztampowy. W internecie istnieje wiele miejsc i platform, które oferują prezenty nietypowe i niestandardowe: koszulki na urodziny (https://centrumkoszulek.pl/), bilety, czy karnety na szalone wydarzenia.