Dobór bransoletki może się wydawać prostym zadaniem, jednak warto pamiętać o kilku szczegółach, dzięki którym nasza bransoletka będzie idealna. Liczy się nie tylko jej wygląd, ale też jej wymiary. Powinna idealnie pasować do naszego nadgarstka.

Jak dobrać rozmiar bransoletki?

Zacznij od Nomination bransoletkizmierzenia swojego nadgarstka. Najprościej tego dokonać za pomocą centymetra krawieckiego. Każdy z nas z pewnością ma go w domu. Centymetr owijamy wokół nadgarstka i już wiemy wszystko. Należy jednak pamiętać, aby ciasno owinąć centymetr krawiecki wokół nadgarstka. Wówczas wymiary będą miarodajne. Warto do naszego wymiaru dodać też około 1,5 cm, aby mieć odrobinę luzu. W ten sposób nie narazimy się na sytuację, gdy bransoletka nie jest dobrze dopasowana. Jeśli cenimy sobie wygodę, to koniecznie doliczmy centymetr.

Warto odpowiednio wcześniej pomyśleć o sprawdzeniu wymiarów swojego nadgarstka. W ten sposób mamy pewność, że bransoletka będzie dobrze dobrana.

Elegancka bransoletka

Marka Nomination specjalizuje się w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych bransoletek. Powstała we Florencji firma już od 30 lat proponuje swoim klientom jakość i piękno. Znana z niebagatelnych pomysłów, często zaskakuje swoich użytkowników. Rzemieślnicza precyzja oraz techniki sprawiły, że firma jest nie tylko znana na całym świecie, ale posiada też ponad 5000 punktów sprzedaży.

Nomination bransoletki proponują swoim klientom nie tylko gotowe i doskonałe bransoletki, ale także wersje spersonalizowane. Każdy znajdzie zatem coś dla siebie. Podczas produkcji bransoletek używane są produkty najwyższej jakości. Dominuje 18-karatowe złoto, ale także 9-karatowe. Nomination bransoletki są też tworzone ze srebra, kamieni szlachetnych i półszlachetnych oraz stali szlachetnej. W ofercie firmy znajdują się bransoletki kobiece oraz męskie.

W biżuteryjnym świecie często spotykane są bransoletki w kolorze srebrnym. Tymczasem Nomination bransoletki proponuje klientom nie tylko nietypowe wzory, ale również piękne kolory. Hitem marki jest niebieska bransoletka zawierająca 13 cegiełek z logiem Nomination. Wykonana ze stali szlachetnej świetnie sprawdzi się do eleganckich stylizacji. Bransoletkę można dowolnie powiększać do innych rozmiarów, wystarczy dołożyć kilka cegiełek. Sprawia to, że bransoletka jest uniwersalna.

Bransoletki od marki Nomination to najlepsza opcja dla osób, które cenią sobie doskonałe wykonanie produktów. Wysokiej jakości materiały pozwalają osiągnąć ich wyjątkową wartość. Warto przetestować ją na własnym nadgarstku.