honda pnut

Mieszczuchy szykujcie się na zalew ofert samochodowych skierowanych prosto dla Was! Honda to kolejny producent, który chce podbić Wasze serca zapewniając świetne auto do miasta. P-Nut to propozycja dość futurystyczna i ciekawa. W oczy rzuca się fotel kierowcy umiejscowiony na środku - czyli koniec z trzymaniem dziewczyny za kolano. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i .. mamy salonowe warunki dla pasażerów z tyłu. Dwie osoby mogą dosłownie wyciągnąć swoje nogi do samego przodu.

honda-p-nut-05

Pierwszy raz nie opiszemy Wam silnika ani osiągów. Nie podano ich. Mamy natomiast informację, ze inżynierowie mieli przebłysk geniuszu i przygotowali miejsce na silnik tak, że można łatwo wsadzać i wyjmować jednostkę napędową. Mówi się o 3 silnikach: konwencjonalnym spalinowym, hybrydowym oraz elektrycznym. Do wyboru do koloru - wraz z rozwojem technologii.

honda-p-nut-06

P-Nut to koncepcja, którą Honda chce wybadać rynek. Auto miejskie, małe, ładne, nowoczesne. Czy to znajdzie nabywców? Czy wolimy jednak auta uniwersalne kombi, suv itp. osobiście uważam, że głównym czynnikiem sukcesu będzie cena. A Wy?