Regularne zdobywanie wiedzy dotyczącej współczesnego biznesu jest niezwykle ważne, aby osoba zajmująca się interesami mogła utrzymywać się na rynku i zdobywać coraz to nowych klientów, a jednocześnie próbować nowych rozwiązań i cieszyć się ze swoich osiągnięć. Wobec tego warto inwestować w kolejne kursy i szkolenia umożliwiające zgłębianie tajników biznesowych, współpracę z innymi podmiotami, a także rozłożenie elementów składających się na sukces teamu równomiernie. Co roku w kraju odbywają się eventy dostarczające możliwości szybkiego zdobycia tej wiedzy i spotkania się z osobami, które sukces w określonych dziedzinach biznesu już osiągnęły. Wielkie konferencje wymagają dokładnego przygotowania, a następnie równie profesjonalnej realizacji.

Dla produkcji i usług

Konferencja LeanJedną z konferencji umożliwiających zdobycie wiedzy dla produkcji i usług jest konferencja Lean. W tym roku odbędzie się ona we Wrocławiu w Hotelu Haston. Uwagę zwraca jednak nowa formuła wydarzenia. Problemami, którymi obecnie ma się zająć lean konferencja, są kwestie związane z cyfrową rewolucją, radzenie sobie z problemami niedoborów rynkowych i brakiem pracowników oraz jak wdrażać nowe osoby do pracy, a także jak z tymi problemami powinni radzić sobie sami menedżerowie - a zatem jak stać się sukcesywnym i efektywnym liderem i jak zmotywować się i zyskać zaangażowanie do przyszłych działań. Dzięki spotkaniom z uznanymi menedżerami z całego świata Lean Konferencja dostarczy nowicjuszom wiele ciekawych punktów widzenia na temat tego, w jaki sposób planować firmę i jakie inicjatywy należy podejmować

Oferta wydarzenia

Konferencja Lean wiąże się z kosztami, które każdy uczestnik musi pokryć. Elementami, za które należy zapłacić są de facto - skrupulatnie przygotowane materiały szkoleniowe, do których uczestnik będzie mieć dostęp także po zakończeniu kursów, pożywny lunch w każdym z obydwu dni konferencji Lean, przerwy kawowe wpisane również w cały dzień szkoleń, a także dodatkowe elementy, jak np. bezpłatny parking dla tych, którzy poruszają się samochodem, czy np. udziały w bankietach po zakończeniu tych szkoleń. Należy spieszyć się ze zgłoszeniem swojego uczestnictwa, gdyż ceny wzrastają wraz z kolejnymi terminami, a ponadto ilość wolnych miejsc również ubywa. W formularzu należy podać swoje dane oraz dane swojej firmy. Na stronie Konferencji Lean można odnaleźć dane osób odpowiedzialnych za wydarzenie oraz skontaktować się z nimi przy pomocy maila lub telefonu, jeśli informacje będą niewystarczające.

Artykuł powstał we współpracy z  https://leankonf.pl