Ekologiczne meble Edra

Są firmy pozwalające nam wierzyć, że ekologia nie musi być brzydka, a rzeczy wykonane z surowców wtórnych mogą trafić ?na salony?. Spójrzmy na przykład na firmę Edra ? włoski producent mebli z 20 letnim stażem, który wsławił się produkcją bardzo nowatorskich mebli projektowanych przez młodych designerów. Dodatkową cechą był fakt, że to produkcji mebli używano surowców wtórnych!

1

Kluczem do sukcesu było postawienie na innowacje i młodych artystów. Edra bardzo szybko stała się wyznacznikiem mody i nowych trendów. Meble spod tej włoskiej marki charakteryzowały się unikalny charakterem i niepowtarzalnym wzornictwem. Łączyły w sobie elementy tradycji, lokalnych korzeni oraz świeżych pomysłów.

51

Meble Edra stały się wyznacznikami w świecie designu wnętrz. Każda nowa kolekcja była kamieniem milowym w przemyśle meblarskim. Po dziś dzień wszyscy czekają na nowe kolekcje wiedząc, że po raz kolejny włoska firma zaskoczy cały świat nowymi pomysłami i pięknymi projektami.

Naprawdę miło popatrzeć na meble stworzone z poszanowaniem dla ekologii. Dzięki temu nawet ludzie ceniący luksus mogą dbać o środowisko. Brawo! Oby tak dalej.

27