Z przyjemnością informujemy, że powstał nowy projekt o nazwie EcoCorner. Jak informuje nas przedstawiciel EcoCorner: "Jest to przedsięwzięcie, mające na celu propagowanie zagadnień z zakresu ekologii oraz udowodnienie, że produkty przyjazne środowisku mogą być jednocześnie oryginalne, funkcjonalne oraz posiadać ciekawy design". Sprawdziliśmy!

Sklep EcoCorner rzeczywiście pełen jest nowatorskich, "zielonych" pomysłów. Znajdziemy tam produkty codziennego użytku o ciekawym designie, niskiej cenie i co najważniejsze - ekologiczne! Znajdziemy tam między innymi zeszyty wykonane z makulatury, długopisy ulegające całkowitej biodegradacji lub torby będące alternatywą dla foliowych jednorazówek. A wszystko to w naprawdę ciekawej formie, sami zobaczcie.

W dalszych informacjach o projekcie EcoCorner czytamy: "Chcemy dać naszym Klientom alternatywę dla produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, które można znaleźć w każdym sklepie. Korzystając z naszych produktów użytkownik będzie mógł każdego dnia czuć satysfakcję, iż robi coś naprawdę dobrego dla swego otoczenia."

Z całą pewnością jest to idea godna aprobaty. Dotychczas uciążliwym problemem ludzi starających się żyć ekologicznie był brak możliwości. Wiele razy w komentarzach na naszym blogu pojawiały się opinie ludzi, którzy chcieli segregować śmieci, kupować ekologiczne produkty, oddawać stare urządzenia do recyklingu - ale nie wiedzieli jak, ani gdzie. Mamy nadzieję, że wraz z pojawieniem się takich sklepów jak EcoCorner wzrośnie ilość osób dbających o to, co kupują.

Pozostaje nam pogratulować zespołowi EcoCorner świetnego pomysłu i wykonania. Życzymy Wam sukcesów na polskim rynku i z pewnością nie raz jeszcze o Was napiszemy.