Uwaga, mamy coś specjalnego dla wszystkich fanów niemieckiej marki, nie mogących się doczekać najnowszej wersji auta swoich marzeń. Hiszpański projektant Daniel Garcia stworzył koncepcję wyglądu nowego modelu Audi.

Hybrydowe Porsche

Przyznać musicie, że A9 prezentuje się imponująco i z pewnością żadna profesjonalna pracownia projektancka nie powstydziła by się takich wizualizacji. Jednak projektant popuścił wodze fantazji nie tylko w kwestii wyglądu auta. Oto jak widzi jego wyposażenie (proszę się nie śmiać): przednia panoramiczna szyba, połączona z dachem, wykonana ma być z (jeszcze nie wynalezionego) nanomateriału, który sam się regeneruje, zmienia kolor i przejrzystość; lakier użyty do pomalowania auta także ma zmieniać kolor (za dużo serialu Viper); a silnik to oczywiście w pełni ekologiczna hybryda z systemem wewnętrznego spalania i napędami umieszczonymi w każdym z kół...

Hybrydowe Ferrari

Jak przyznaje sam designer, projektując wzorował się na budynkach Santiago Calatrava, które zachwycają lekkością i "płynnością" formy. I takie też ma być Audi A9 Daniela. Czy się udało, oceńcie sami.

Skorpion

źródło: AutoMotto